על הספה - פורומי מומחים

פורום קורונה

שיניים

פורום קורונה

פורום טיפול בצל קורונה הפורום מנוהל ע"י מיטב המומחים בבריאות הנפש של אתר על הספה.

אודות הפורום

ברוכים הבאים לפורום "טיפול בצל קורונה". פורום זה נפתח כמענה לתקופה המורכבת אשר כולנו עוברים, במטרה לסייע לציבור להתמודד טוב יותר עם ההנחיות המגבילות, עם הבדידות ועם מצבי חרדה וחוסר ודאות אשר כולנו חווים בעקבות המצב הנוכחי. בפורום זה נענה על שאלות אשר קשורות לאפשרויות לטיפול פסיכולוגי בתקופה הנוכחית- האם אפשר לקבל טיפול, באלו תנאים, ואיפה?

בנוסף, בפורום נתייחס לשאלות שונות אשר קשורות לאתגרים וקשיים רגשיים אשר קשורים במיוחד בתקופה הזו – ויסות הרגשות והחרדה, שימור הזוגיות, בריאות הנפש בזמן בידוד, סוגיות משפחתיות והתמודדות עם הילדים, עם שאלותיהם ושמירת שגרה ביתית שפויה. נשמח לשמוע מכם מה אתם צריכים ומה יכול לסייע לשרוד ימים אלו בבריאות נפשית טובה ככל הניתן.


שאלה:  שיניים  -  (אור)


שלום ידוע לי שאפשר לחזור לטיפולי שיניים גם טיפולי שיניים לא דחופים, אך שאלתי אני גר עם ההורה שלי קשיש, האם כדאי בכל זאת להמנע מטיפולי שיניים בנתיים או שהמרפאות שיניים ורופאי שיניים שומרים על הגיינה בטוחה שבה אין חשש כלל להמשיך כרגיל את טיפולי השיניים? גם מבחינת המרפאה וגם מבחינת המטופלים כמובן תודה

תשובה:  שיניים


שלום אור, הדילמה אכן מורכבת אולם כל הקשור להנחיות בריאותיות, פורום זה לא יוכל לתת מענה. אנחנו עוסקים בשאלות של בריאות הנפש בלבד. בריאות!
 X