על הספה - פורומי מומחים

פורום זוגיות

אמא שלו באה ופתאום ביקשה ממני לעשות בדיקת דיי אן איי

פורום זוגיות

פורום זוגיות , טיפול זוגי מנהלת הפורום שרי וינר
פורום זוגיות , טיפול זוגי
שרי וינר : פסיכוטרפסטית, מטפלת זוגית ומשפחתית, מגשרת, מדריכה מוסמכת לטיפול זוגי ומשפחתי. בעלת ניסיון רב בטיפול זוגי ומשפחתי על רקע משברי חיים. מאמינה בהתייחסות למשבר הזוגי כהזדמנות לבנייה מותאמת ומשודרגת להמשך החיים המשותפים.

זוגיות- זוגיות טובה הינה המדד המשמעותי ביותר שנמצא במחקרים כמנבא את יכולתו של האדם להיות מאושר. זוגיות טובה הינה זוגיות שבני הזוג לא מתייחסים אליה כמובן מאליו אלא מתחזקים ומטפחים אותה ועל ידי כך הזוגיות מתפתחת ומשתדרגת ומהווה מקור לכח ואושר .

זוגיות טובה אמורה לתת מענה הולם לכל אחד מבני הזוג בנפרד וביחד. הזוגיות עוברת הרבה קשיים מתחים והתלבטויות שקשורים לצמיחה האישית של כל אחד, להפיכת הזוג למשפחה, לחינוך וגידול הילדים ,לקשיים כלכלים,למעורבות המשפחה המורחבת, ליחסים האינטימיים. כדי להצליח לעבור את כל אלו בצורה ראויה הזוגיות צריכה להיות חזקה ומיטיבה.

בפורום זה נעסוק בשאלות שמלוות את הזוגיות ושמירתה. כמו כן נתייחס לשאלות שמלוות את אלו שהחליטו לפרק את הזוגיות וכיצד לעשות זאת בצורה מכבדת והולמת ופחות פוגענית.


שאלה:  אמא שלו באה ופתאום ביקשה ממני לעשות בדיקת דיי אן איי  -  (אונונימית)


אני עם בן זוגי כחמישה חודשים כיף לי איתו נורא אבל אמא שלו באה ופתאום ביקשה ממני לעשות בדיקת דיי אן איי וזה משו שפשוט כרגע אני לא רוצה לחשוב עליו אני צעירה מאוד וגם בן זוגי מה אני עושה זה כבר מרגיש כאילו נכנסים לי לרחם

תשובה:  אמא שלו באה ופתאום ביקשה ממני לעשות בדיקת דיי אן איי


הי אנונמית. מה שאת עושה זה מה שנראה לך נכון עבורך. אם בשלב הזה את עדיין לא מגובשת תאמרי לאמו של בן זוגך ש שחב הזה לא מתאים עדיין שתערכי בדיקה כזו. בהצלחה.
 X