על הספה -מיכל שיפמן מרכוס

מיכל שיפמן מרכוס - פסיכולוגית קלינית מומחית ומטפלת בזוגות

בשגרה הטרופה והשונה שאנו נמצאים בה מזה זמן, כל בני המשפחה נמצאים יחד בבית שעות ארוכות בחוסר ודאות ובסטרס ניכר. זו תקופה שעלולה להחריף מתחים בין בני הזוג, לעורר דרכי התמודדות שונות שלעתים יוצרות ריחוק, פגיעה בסמכות ההורית וקשיים נוספים.שמי מיכל. אני מציעה טיפול זוגי בתשלום מוזל, בשלב זה דרך האינטרנט ובהמשך בקליניקה שלי בקרית אונו. מוזמנים ליצור קשר. 
על הספה -ענבל קשת-שגיא

ענבל קשת-שגיא - פסיכולוגית קלינית מומחית

מטפלת במבוגרים, בני נוער ובילדים ופעוטות, עושה הדרכות הורים. אשמח לתת פגישה ראשונה לא תשלום לתקופת הקורונה. מטפלת כעת בזום או בשיחה טלפונית
על הספה -עירית שמלי טייבר

עירית שמלי טייבר - פסיכותרפיסטית קלינית מוסמכת, פסיכולוגיה חיובית ,קוגניטיבית ורוחנית

מציעה שיחה ראשונית טלפונית חינם, להיכרות ראשונית אישית לבירור הצרכים שלכם, ולאחר מכן פגישה עד שתי פגישות של טיפול אונליין (זום או וידאו וואטספ) לפי נוחיותכם. בעלת נסיון רב בטיפול אונליין ובהתערבות קצרת טווח.
על הספה -עדי בליי

עדי בליי - פסיכולוגית קלינית מתמחה

אשמח להציע מפגש מרחוק ללא עלות (למפגש אחד של התייעצות) ולאחר מכן למי שירצה אשמח להציע המשך טיפול במחיר מוזל 
על הספה -גיא קליגמן

גיא קליגמן - פסיכולוג קליני וחינוכי מומחה

אשמח להעניק סיוע נפשי ראשוני בטלפון או בוידאו לצוותים רפואיים העוסקים במלאכה ללא תשלום. בנושאים של התמודדות עם עבודתם ועם הכובעים השונים של הורות וזוגיות.
על הספה -גלית לנדס

גלית לנדס - פסיכותרפיסטית MSW, טיפול קוגנטיבי התנהגותי CBT

גלית לנדס, מומחית לטיפול CBT ומדריכה, מוכנה לסייע במתן טיפול CBT לסובלים מחרדות במחיר מוזל. שלוש פגישות וידאו ראשונות במחיר של 200 שקלים לפגישה.
על הספה -שי דנה

שי דנה - פסיכולוג

אשמח לסייע ולהציע פגישות און ליין/טלפוניות הממוקדות לטיפול במצב הנוכחי. בעלות מוזלת של 150 ש"ח לפגישה של 50 דקות. במקרים מסוימים אשתדל לראות איך אוכל להתגמש. 
על הספה -יובל אלון

יובל אלון - מטפל קליני – M.A

מציע טיפול מוזל. גם לקבוצות וגם לפרטיים בימי הקורונה. טיפול אונליין של 45 דקות במחיר מוזל של 180 שקלים.
על הספה -נעמה בינסקי

נעמה בינסקי - עובדת סוציאלית , מטפלת רגשית

משלבת מיינדפולנס, מטפלת במגוון קשיים. בתקופה זו מזמינה אתכם ליצור קשר להתייעץ לקבל תמיכה נפשית לחלוק ולקבל כלים להתמודדות עם המצב. מציעה טיפול זול משמעותית ולאלו שכרגע המצב אינו מאפשר להם לשלם גם ללא תשלום. ניתן להתקשר גם טלפונית ללא עלות ולקבל מענה תמיכתי חינם.
על הספה -דקלה סבג

דקלה סבג - עובדת סוציאלית קלינית Msw

עוסקת בטיפול פסיכולוגי בגישה הדינאמית משולב בכלים יעילים ופרקטיים לשינוי, חיבור לעצמנו והשפעה לטובה על מציאות חיינו. אני בעלת ניסיון רב בסיוע במצבי משבר ולחץ, ומתמחה בטיפול במצבי חרדה, בדידות ודכאון. לרגל מצב הקורונה אני מציעה טיפול ראשון במחיר מוזל של 100 שח לפגישה ולאחריו עוד 4 טיפולים במחיר של 180 שח לפגישה, און ליין כמובן. למי מכם שירצה להמשיך בתהליך נמצא את המחיר המתאים להמשך. מאמינה שיש כלים להתמודד עם המצב, בשביל מי שזקוק ומחכה לכם באהבה רבה. 
על הספה -יהודית לוי

יהודית לוי - פסיכותרפיסטית ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת

שמי יהודית לוי עו"ס  פסיכותרפיסטית  מטפלת זוגית משפחתית מטפלת במגוון קשיים. בעת הזאת מזמינה אתכם ליצור קשר להתייעץ לקבל תמיכה נפשית לחלוק ולקבל כלים להתמודדות עם המצב. מציעה טיפול מוזל משמעותית ולאלו שכרגע המצב אינו מאפשר להם לשלם גם ללא תשלום.
על הספה -עמי ויזל

עמי ויזל - פסיכולוג קליני מומחה

אשמח להציע מפגש טיפולי אחד ללא תשלום, ואם יהיה צורך בהמשך אז במחיר מוזל ומתחשב בהתאם ליכולות.
על הספה -ד

דר נאווה צביאלי רפופורט - ד''ר לעבודה סוציאלית – טיפול קוגניטיבי ביהביוריסטי (CBT) – טיפול קצר מועד

מציעה עזרה ראשונה נפשית בטלפון בעלות של 50 ש"ח.
על הספה -פרופ' ארנון לוי

פרופ' ארנון לוי - פסיכולוג קליני ומאמן אישי

לדעת רוב המומחים וירוס הקורונה ילווה אותנו בעצימות גבוהה או נמוכה בכל התקופה הנראית לעין ועלינו ללמוד לסגל לעצמנו דפוסי חיים מתאימים להתמודד אתו בהצלחה. אם היום אתם מרגישים חרדה עקב אי הודאות הכלכלית, חרדה מהדבקות בוירוס, דיכדוך וחוסר מוטיבציה או חרדה לא ברורה, כדאי שתטפלו במצב בתחילתו בכדי שזה לא יתפתח למצב חמור יותר. בתקופה קשה זו אני מתנדב לתרום מנסיוני הרב כמטפל וכמאמן ללא תשלום (בהתאם לאפשרויות) בפגישת סקייפ או זום להכוונה, ולמתן כלים להתמודדות לכם או לאלה היקרים לכם שיהיו מותאמים אישית להתמודדות טובה יותר ואולי גם למינוף המשבר להתחדשות. 
על הספה -איילת עדי שדות

איילת עדי שדות - עו״ס קלינית MSW, פסיכותרפיסטית

בימים טרופים אלה כשהשגרה התהפכה חלקנו אחוזים בחרדות וסימני שאלה לגבי העתיד, מוצפים במחשבות וברגשות עוצמתיים ומתמודדים עם סיטואציות חדשות שעד כה לא נדרשנו להתמודד עמם. ברצוני להציע לכם מענה רגשי שיחזיק, ילווה ויפחית את החששות, יסייע בהתמודדות היומיומית שהמציאות החדשה מכתיבה לצד העצמת יכולתכם התפקודית. במהלך ימי הקורונה אציע טיפול און ליין למבוגרים או הדרכת הורים למשך 50 דקות באמצעות שיחת טלפון או שיחת וידאו זום בעלות מוזלת של 150 ש״ח.
על הספה -מבל אפרת

מבל אפרת - פסיכותרפיסטית

אשמח לתת יעוץ ראשוני חינם ולאחר מכן אפשרות עד 3 פגישות במחיר של 150 ₪.
על הספה -ד

דר שחף ביתן - פסיכולוג קליני

חמצן לנפש – קהילה תומכת ברשת: בימים אלו של בלבול וחרדה, בידוד ובדידות – אנו מציעים קשב, הכלה וסיוע נפשי. נפתחת קהילה תומכת ברשת – 'נעבור את זה יחד'. פסיכולוגים קליניים מומחים מנחים קהילת רשת לסייע בהתמודדות הרגשית בנושאים המטרידים של ימי משבר הקורונה. נעסוק ב: התמודדות עם חרדה, בידוד, חרדה כלכלית, הורות וזוגיות בימי הקורונה ועוד. נתרגל מיינדפולנס, ונענה על שאלות. אתם מוזמנים למפגש הבא בימי שני ב-21:00. כל מה שאתם צריכים זה כורסא נוחה, קפה וחיבור לאפליקציית זום. ניתן להירשם לקבוצה במייל – [email protected] או בוואטסאפ – שחף ביתן – 054-3090907 שגיא ברגר – 054-8057987
על הספה -גלית ביבי

גלית ביבי - פסיכותרפיסטית ומטפלת זוגית ומשפחתית

מציעה תמיכה טלפונית ללא תשלום בנושא חרדה ודיכאון, זוגיות, הדרכת הורים, התמודדות עם לחצים. צורך בונטילציה. ניתן לשלוח לי הודעה לוואטסאפ ואני אחזור לטלפון שיצרפו. בנוסף, אשמח לתת טיפול אחד ללא תשלום כמו גם טפול מוזל.
על הספה -תהילה פינטו

תהילה פינטו - עו''ס קלינית

אשמח להעניק בתקופה זו למי שזקוק טיפול מוזל ע"ס 180 ₪ לפגישה. בעלת ידע וניסיון בתחומים מצבי טראומה ומצבי משבר, בריאות הנפש ואלימות במשפחה. 
על הספה -ד

דר ענבל לוסטיג - עובדת סוציאלית מומחית בפסיכותרפיה פסיכואנליטית.

אשמח לתת לשתי משפחות למתבגרים/ בוגרים צעירים מפגש של 45 דקות  און ליין בעלות של 150 ש''ח ,ולשני צעירים מפגש של 45 דקות  און ליין בעלות של 150 ש''ח.
על הספה -ברוך חולוב

ברוך חולוב - פסיכולוג קליני מומחה

מציע השתתפות בקבוצה טיפולית אונליין , שתעסוק בעיקר ביכולת להתמודד עם ניהול של רגשות שליליים כמו פחד וחרדה. אני משתמש בגישה שמשלבת פסיכולוגיה קלאסית ועבודה רוחנית פרקטית. בפגישות נדבר, אך גם נתרגל מדיטציות ונשתמש  בכלים פרטיים ויעילים. הקבוצה תפתח ברגע שיהיו משתתפים. הכניסה לתהליך מותנת בשיחת טלפון לבדיקת התאמה לקבוצה/ לכלים איתם אני עובד. המחיר למפגשים הוא לפי יכולתו של כל משתתף( מי  שאין ביכולתו כרגע לא ישלם), מחיר המפגשים בד"כ הוא 100₪ למפגש של שעתיים. מעבר לכך, אשמח לתת מפגש מתנה ללימוד טכניקות יעילות להתמודד עם חרדה/ פחד ומתח. מידה ויהיה רצון להמשיך את התהליך, ניתן יהיה לעשות זאת לפי יכולות כלכליות.
על הספה -דפנה ממן

דפנה ממן - עו"ס, מטפלת בשיטות CBT ו - NLP

בימים אלה שמחה להציע טיפול, יעוץ ותמיכה בטלפון או בזום. פגישת הכרות ללא עלות וכל פגישה נוספת בעלות של 150 ש"ח למשך חודש וחצי.
על הספה -שגיא ברגר

שגיא ברגר - פסיכולוג קליני מומחה

חמצן לנפש – קהילה תומכת ברשת: בימים אלו של בלבול וחרדה, בידוד ובדידות – אנו מציעים קשב, הכלה וסיוע נפשי. נפתחת קהילה תומכת ברשת – 'נעבור את זה יחד'. פסיכולוגים קליניים מומחים מנחים קהילת רשת לסייע בהתמודדות הרגשית בנושאים המטרידים של ימי משבר הקורונה. נעסוק ב: התמודדות עם חרדה, בידוד, חרדה כלכלית, הורות וזוגיות בימי הקורונה ועוד. נתרגל מיינדפולנס, ונענה על שאלות. אתם מוזמנים למפגש הבא בימי שני ב-21:00. כל מה שאתם צריכים זה כורסא נוחה, קפה וחיבור לאפליקציית זום. ניתן להירשם לקבוצה במייל – [email protected] או בוואטסאפ – שחף ביתן – 054-3090907 שגיא ברגר – 054-8057987
על הספה -אפרת מנור

אפרת מנור - סקסולוגית ומטפלת מינית

מציעה ליחידים וזוגות שנתקלים בקשיים ביחסים או במיניות שיחה ראשונה חינם. והמשך שיחות בעלות מוזלת של 200₪ לפגישה
על הספה -ישי לרמן

ישי לרמן - עו''ס MSW, מטפל ב EMDR, מטפל מיני

מטפל במבוגרים. עוסק בטיפול בחרדות, פוסט טראומה, נפגעי תקיפה מינית, וויסות כעסים, טיפול מיני. מטפל מוסמך ב EMDR ו SEE FAR CBT. . בתקופת משבר זו - ניתן לפנות אלי לטיפול מרחוק בתחומים אלו במחיר מוזל של 100 ש''ח לפגישה טיפולית בת 50 דקות
על הספה -אודי טימר

אודי טימר - פסיכותרפיסט

בשל הוראות משרד הבריאות שלא מאפשרות נגישות פיסית לקליניקה, אני מזמין אותך להיפגש מרחוק איתי כדי לסייע בתחומי החיים השונים: בריאות, זוגיות, פרנסה, הורות, בדידות, חרדה ודכאון שלא מן הנמנע מתעצמים בתקופה זאת. כחלק מנתינה חברתית הנדרשת בתקופה זאת בה כולנו מתמודדים גם עם אתגרים כלכליים, החלטתי  להציע מפגשים פסיכולוגיים מוזלים.
על הספה -אולי זמיר דוידוביץ

אולי זמיר דוידוביץ - עובדת סוציאלית m.s.w

מזמינה אתכם/ן לשיח פילוסופי , לעיבוד תחושות  חרדה ומצוקה בימים טרופים והזויים אלו. אהיה זמינה , ללא תשלום, בימים ב – ה , בין השעות: 08:00-13:00. בווטסאפ ובטלפון.
על הספה -כרמלה עמית

כרמלה עמית - מטפלת משפחתית, הדרכת הורים, ייעוץ זוגי

אשמח להציע טיפול בחינם בימים אלו.
על הספה -גילת בבלי

גילת בבלי - עובדת סוציאלית, מטפלת see far cbt ,EMDR

על הספה -הדר רותם נולמן

הדר רותם נולמן - עובדת סוציאלית קלינית, פסיכותרפיסטית

אשמח להעניק טיפול, ייעוץ, תמיכה, טלפונית או במצלמה, במחיר מוזל של 180 שח לפגישה של שעה , על פי הצורך וללא הגבלת מספר הפגישות
על הספה -רתם זמיר

רתם זמיר - פסיכולוגית קלינית מומחית

מציעה שיחת ייעוץ ראשונית (אונליין) בחינם ואח"כ 3 פגישות במחיר מוזל.
על הספה -יעל ניצן-כרמל

יעל ניצן-כרמל - פסיכולוגית קלינית

בימים  מורכבים וקשים אלו, כשהמציאות החיצונית השתנתה לכולנו, ומופיעות מצוקות קשורות ולא קשורות במציאות זו, אני זמינה למספר טיפולים בתעריף מוזל, בהתאמה ליכולות הפונה, באמצעות שיחות וידאו או מפגש פרונטלי, ובהתאם להנחיות.
על הספה -יעלה דגן

יעלה דגן - פסיכותרפיסטית ב CBT ותרפיה באמנות

מציעה טיפול CBT מוזל, 250 שקל לטיפול לחמישה  הראשונים
על הספה -אריאנה גוטמן

אריאנה גוטמן - פסיכותרפיסטית

טיפול ותמיכה נפשית מוזלים בטלפון/וידאו בתקופה קשה זו, בגישה קרובה ובגובה העיניים, להתמודדות עם חרדה, דכאון ומשבר נפשי בעקבות מגפת הקורונה והשלכותיה. לנוכח המצב ומתוך רצון להעניק תמיכה למי שמתקשה נפשית וכלכלית בתקופה מטלטלת זו אני מציעה מס׳ מוגבל של טיפולים מוזלים: פגישה ראשונה בתשלום סמלי של 100 ש״ח והמשך טיפול במחיר מוזל, למשך שלושה חודשים.
על הספה -אבי חכמיגרי

אבי חכמיגרי - עובד סוציאלי קליני, מתמחה בפסיכותרפיה בגישה אנליטית

מטפל במבוגרים וילדים. ברוח ימים מורכבים אלו, מציע ייעוץ וטיפול אונליין למבוגרים, הורים ומתבגרים. שיחת ייעוץ ראשונה ללא עלות.  במידה ויעלה צורך לטיפול המחיר יסוכם באופן אישי.  
על הספה -רוני ברזון

רוני ברזון - פסיכולוגית קלינית מומחית

אני מציעה ליווי  חינמי של 2-3 פגישות טלפוניות לסיוע בהתמודדות עם המצב הנוכחי
על הספה -איריס נהרי

איריס נהרי - פסיכותרפיסטית ועו''ס

בעלת ניסיון עשיר בטיפול בילדים, בני נוער ומבוגרים. מתמחה בפסיכותרפיה אינטגרטיבית בשילוב עקרונות של CBT . תחומי התמחות: התמודדות במצבי משבר, טיפול בחרדה ודיכאון. לאור המצב עלות מוזלת בסך 150 ש"ח 
על הספה -מיה נאור

מיה נאור - פסיכותרפיסטית התנהגותית קוגניטיבית- CBT וטיפול EMDR

בימים אלו של בלבול, מצוקה, חרדה וחוסר שליטה, מציעה לכם שיח רגשי ואנושי לאוורור ועיבוד רגשות, תחושות ומחשבות  ללא שכר.  זמינה בימים שני ורביעי בשעות 900-12.00.
על הספה -רוית בנימין

רוית בנימין - עובדת סוציאלית קלינית, MSW

אשמח להציע את שירותיי במחיר מוזל של 100שח ל 40 דקות של שיחת וידאו/טלפון לצורך  תמיכה, חיזוק יעוץ והתבוננות תוך נפשית. בעלת ידע וניסיון רב בתחום בריאות הנפש ובתוך כך בהתמודדות עם מצבי חירום ומשבר. 
על הספה -צילי ארזי

צילי ארזי - פסיכותרפיסטית MSW

אשמח לתת שלוש שיחות טיפוליות טלפוניות או בווטצאפ וידאו במחיר מוזל של 200 שח לשיחה.
על הספה -שירה אינגבר-כהן

שירה אינגבר-כהן - פסיכולוגית קלינית מומחית מטפלת ביחידים (ילדים, נוער ומבוגרים), בזוגות, ובהורים

מציעה 4 פגישות ייעוץ לזוגות שנקלעו למשבר, בעלות סמלית. טיפול פרטני / זוגי / הדרכת הורים אונליין בעלות מוזלת. קבוצת אונליין "יחד בקורונה"  בעלות סמלית או ללא עלות אם קיים צורך. בקבוצה תרגול כלים מעשיים מעולם המיינדפולנס והCBT, לסיוע בהתמודדות
על הספה -יובל ירדני

יובל ירדני - פסיכולוג חינוכי מומחה

בימים לא פשוטים אלו יכולות לעלות שאלות ודאגות לגבי התפקוד ההורי ולגבי מצבם של הילדים. בהתחשב במצב, אני מציע להורים שמעוניינים להתייעץ פגישה ראשונה בחינם. במידה ויעלה צורך לפגישות נוספות המחיר יוחלט ביחד, בהתאם למה שמתאפשר.
על הספה -פנינה יוגב

פנינה יוגב - ע"וס MSW

מציעה לתת טיפול ללא עלות בסקייפ
על הספה -דפנה הלמן

דפנה הלמן - פסיכותרפיסטית דינמית

התערבות טלפונית , פייסטיים,  או זום פרטני בתשלום מוזל.  התערבות עד חצי שעה 100 / התערבות עד חמישים דקות 200
על הספה -הילה אשריאל כהן

הילה אשריאל כהן - מטפלת רגשית, מוסמכת בדרמה תרפיה

הי, אני מטפלת באמצעות דרמה ומשחק, הטיפול מתאים לילדים ולמבוגרים. אני מציעה לשלושה פונים מפגש אחד במתנה ולאחריו עוד 7 מפגשים במחיר מאוד מוזל של 150 ש'ח. בברכת ימים טובים, הילה
על הספה -יוחאי בוסקילה

יוחאי בוסקילה - עו"ס סוציאלי קליני ופסיכותרפיסט

מטפל בשיטות  cbt סכמה תרפיה , rebt ועוד. מטפל במבוגרים בקשיי יום יום, מצבי קושי טראומה, חרדה דיכאון, קשיים בזוגיות, התמודדות במצב היום וכו'. מוכן לתת למען הקהילה טיפולים במחיר 150 ש''ח. למבוגרים מעל גיל 60 במחיר 100 ש''ח לטיפול.
על הספה -רוני דיאמנט אבנון

רוני דיאמנט אבנון - הדרכת הורים, טיפול זוגי ומשפחתי

מציעה טיפול זוגי, הדרכת הורים ו/או טיפול אינדיבידואלי מקוון או טלפוני במחיר מופחת. בהכשרתי אני עו"ס ומטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת, מתמחה בטיפולי במשפחות בהן ילד או בוגר עם צרכים מיוחדים.
על הספה -מיכל עזרא בסיס

מיכל עזרא בסיס - פסיכולוגית התפתחותית וחינוכית

אשמח להציע במהלך התקופה הקרובה פגישת טיפול און ליין/ טלפון ראשונה ללא עלות, ושלושה מפגשים נוספים בעלות מופחתת של 150 שקלים למפגש.
על הספה -לילך בן אהרון

לילך בן אהרון - מטפלת קוגנטיבית התנהגותית

בעלת נסיון רב בתחום טיפול בחרדות, הדרכות הורים,ילדים ,מתבגרים ומבוגרים.עובדת באון ליין מהבית , מציעה שיחת יעוץ ראשונה בחינם וטיפול באון ליין בעלות של 150 שח לפגישה למשך חודש
על הספה -נטע הורנונג ברודו

נטע הורנונג ברודו - פסיכלוגית קלינית מומחית

המשבר משפיע על תחומים רבים בחיינו  הבריאות, תעסוקה ופרנסה, יחסינו עם בני הזוג, בני המשפחה, חברים וקרובים. מצב זה נוטה לייצר לחץ, דאגות לגבי העתיד, חוסר שקט, דכדוך ועצב. חשוב מאוד לא להישאר לבד עם הקושי, אלא להיעזר ולהיתמך. בימים אלה, מתוך הבנה למצב המורכב, אשמח להציע טיפולי און ליין להתמודדות עם משבר בעלות מוזלת 160 ש"ח לפגישה למשך 4 -5 מפגשים.
על הספה -נועם שלייסנר

נועם שלייסנר - פסיכולוג קליני מומחה

מציע טיפול בעלות מוזלת דרך שיחת וידאו או זום
על הספה -סמדר הורוביץ קרן

סמדר הורוביץ קרן - עובדת סוציאלית קלינית

מציעה מספר טיפולים (לזמן הקורונה) בזום או בשיחת טלפון ב 25 ש"ח לשעה.
על הספה -שלי רמות

שלי רמות - פסיכותרפיסטית

אני מטפלת בשיטה הקוגניטיבית התנהגותית, טיפול קצר מועד במגוון רחב של בעיות : חרדות , דכאון, o.c.d , הפרעות אכילה ועוד. בשיטה הזו המטופל רוכש את הכלים והופך להיות המומחה לבעייתו. המטופל לומד לזהות את המחשבות "האוטומטיות " שעולות במוחו ולהחליפן במחשבות בונות. המטופל לומד את הקשר של המחשבה לרגש ולהתנהגות ושליטה ברגשות שלו. אני משלבת בטיפול שיטות הרגעה שונות וגם מיינדפולנס act. אני מציעה טיפול און ליין מוזל בעלות של 100 שח לשעה
על הספה -רבקה וייס

רבקה וייס - פסיכולוגית

אני רוצה להציע את שירותי במחיר מופחת, בטלפון, בווטסאפ, בזום או בסקייפ. חצי שעה במחיר 98 ₪, 50 ד' במחיר 150 ש"ח
על הספה -אורי בן גל

אורי בן גל - עובדת סוציאלית קלינית

מציעה את עזרתי, הן פרטנית/זוגית/משפחתית והן בקבוצות תמיכה - ללא עלות.
על הספה -אצילה עבו

אצילה עבו - מטפלת משפחתית וזוגית והדרכת הורים

אשמח להציע את שירותי לזוגות ומשפחות. אני מטפלת זוגית ומשפחתית .עובדת עם מתבגרים ובהדרכת הורים.  בימים האלה ממשיכה לטפל עם זוגות ועם הורים דרך zoom.  אשמח לעזור ולהציע תמיכה וטיפול במחיר סמלי לאור המצב ב 100 ש"ח לפגישה. 
על הספה -לב קורצ'גין

לב קורצ'גין - פסיכולוג - התמחות בקוגניציה

בחודש הקרוב אני אשמח להעניק 4 שיחות של יעוץ פסיכולוגי ביום (30 דקות לכל שיחה) בחינם למי שזקוק לזה, כולל בימי שישי. השיחות יבוצעו בסקייפ או בזום. 
על הספה -דנה שניצר משיח

דנה שניצר משיח - פסיכותרפיסטית

מזמינה אותך ליצור קשר ולקבל פסיכותרפיה on line* באפליקציית סקייפ או זום או טלפונית בהטבה של מפגש און ליין ראשון ב 150ש״ח.  ציינו שהגעתם דרך  אתר ״על הספה״. 
על הספה -יפעת לוי

יפעת לוי - פסיכולוגית בהתמחות קלינית

אשמח לתרום את חלקי ולהציע טיפול מוזל. אני מציעה לפונים טיפול במחיר של 200 ש"ח לפגישה. ניתן לקיים טיפול ממוקד, 'התערבות במשבר' של מספר פגישות, או להתחיל טיפול ממושך יותר. מתוך הבנה שהמשבר ייתן את אותותיו למשך תקופה מסויימת, המחיר יישמר למשך חצי שנה.  אני מטפלת במבוגרים, מתבגרים וילדים, ומבצעת הדרכות הורים. הפגישות מתקיימות כעת בוידאו. 
על הספה -נילי קמינקר

נילי קמינקר - עובדת סוציאלית (M.A )

אשמח בימים אלה לספק טיפול אונליין של 60 דקות במחיר 150 ש"ח. אני מטפלת גם בשפה הרוסית.
על הספה -יפי שפירר

יפי שפירר - פסיכודרמטיסטית , מדריכה בכירה , מטפלת פרטנית, זוגית , משפחתית וקבוצתית

ייעוץ חינמי טלפוני קצר ראשון, חצי שעה, והמשך  שיחות טיפוליות בזום , 45 דקות, הדרכת הורים, טיפול נפשי, בעלות של 150₪. 
על הספה -טל בקסט

טל בקסט - עובדת סוציאלית קלינית

עם ניסיון של 17 שנה ואשמח לסייע לאנשים. חינם בטיפול מקוון. 
על הספה -טלי אורלוב

טלי אורלוב - עו''ס מטפלת רגשית ומאמנת אישית וקבוצתית

מציעה בימים טרופים אלה פגישות מקוונות (און ליין) במחיר מופחת. התמחות בטראומות מורכבות,  קשיים אישיים ומשפחתיים, עבודה עם נשים, נוער ומבוגרים.  מהרו לנצל את ההטבה בימי הקורונה.
על הספה -עמית אבני

עמית אבני - תרפיה באומנות ודמיון מודרך

תרפיה באומנות מאפשרת להתחבר לעולם הפנימי והתת מודע על דרך הצבע והצורה. היצירה עצמה מאפשרת הכלה , שיקוף ושינוי. טיפול מוזל בשיחה טלפונית או ווטסאפ וידאו ומאפשר של ליווי רגשי משולב עם שיחה ויצירה בעלות של 100 שח למפגש .
על הספה -דפניאלה אציל

דפניאלה אציל - פסיכולוגית קלינית

פגישת ייעוץ חינם להורים בשיחה אונליין או טלפונית. הילדים סובלים מפחדים וחרדות עקב המצב, אתם מותשים ממריבות בין אחים, מתקשים לשים להם גבולות, להגביל את שעות הצפייה במסכים, לשמור על שיגרה של אכילה ושינה נכונה...נשמע כמו "תגובה נורמלית למצב לא נורמלי". אני כאן לסייע לכם ולייעץ. לתאום הכי טוב לשלוח לי ווטסאפ עם הפרטים.
על הספה -שיר קלמנזון

שיר קלמנזון - פסיכולוגית בהתמחות קלינית

אשמח להציע טיפול ותמיכה בחינם בתקופה הזאת
על הספה -גבריאלה בר און פסח

גבריאלה בר און פסח - תרפיסטית באומנות M.A.

  טיפול התערבותי במחיר מוזל.
על הספה -ד

דר עפרי בינרט - עובדת סוציאלית

בתקופת הנוכחית, כשהחיים משתנים מיום ליום, צפים חששות וחרדות לצד רצון להיות ביחד ולקבל תמיכה. אשמח לתת מענה - במפגשי זום או בשיחות טלפון, לפי הצורך הייחודי שלך. שלחו לי סמס ואחזור אליכם/ן. בנוסף,מומחיות בבריאות הנפש מציעות מפגשי תמיכה קבוצתיים דרך הזום בהנחייתן. מוזמנים לפנות!
על הספה -ליאת רוטנר

ליאת רוטנר - פסיכותרפיסטית

אני מציעה שיחה ראשונית בחינם בזום ומס' פגישות בתעריף מוזל
על הספה -אסף דשן

אסף דשן - עובד סוציאלי

אשמח להציע טיפול מוזל, און ליין. סביב התמודדות עם משבר.  אישי/זוגי/ משפחתי או הדרכת הורים.   במחיר של 50 שח למפגש לשלושה מפגשים
על הספה -עודד פיליפ

עודד פיליפ - פסיכולוג קליני

בזמן משבר מתמשך המשנה לחלוטין את אורח חיינו כאשר בכל יום המציאות בה אנו חיים משתנה. אני מציע טיפול פסיכולוגי בעלות סמלית באמצעות הרשת. משבר הקורונה  מאלץ אותנו לפעול בניגוד לטבע האנושי.  בדרך  כלל בעיתות משבר וחרדה אנו נוטים ונעזרים בקרבת אחרים במשבר זה אנו נאלצים להתגונן על ידי בידוד.
על הספה -יחל פוזיילוב

יחל פוזיילוב - מטפלת זוגית ופרטנית-עובדת סוציאלית M.A. קליני

ייעוץ ראשוני ללא תשלום. אני מטפלת זוגית ומשפחתית ועוסי"ת ומומחית בשיטת "איכה" בהדרכת הורים.
על הספה -דפנה בר יעקב

דפנה בר יעקב - עובדת סוציאלית קלינית (M.A)

מציעה את שירותי בתעריף מוזל (200) לשעה, לכל סוגי ההתערבות ( פרטני , זוגי והדרכת הורים), לכל תקופת משבר הקורונה. עבור משפחות במשבר כלכלי והפסקת עבודה עקב המצב, מציעה את שירותי בהתנדבות ( עד ל3 פגישות). הארכת הפגישות מעבר לכך נתונה לשיקול דעת. הפגישות יתקיימו באפליקציית הוידאו של zoom.
על הספה -מיכל נדל

מיכל נדל - טיפול ב cbt, פסיכותרפיה התנהגותית קוגנטיבית. M.a.a.t בהבעה ויצירה, התמחות בפסיכודרמה.

מציעה חצי שעת ייעוץ און ליין בעלות של 120 ש"ח עד סוף חודש אפריל
על הספה -מרים גבר ירון

מרים גבר ירון - עובדת סוציאלית קלינית- פסיכוטרפיסטית פרטנית וזוגית

מעונינת להעניק טיפול / התערבות מתנה במצב הנוכחי
על הספה -אביגדורי שירלי

אביגדורי שירלי - תרפיסטית באומנות

בימי המשבר ולפי ההנחיות החדשות מציעה תמיכה נפשית להקלה והפחתת תחושות לחץ, חרדה ומצוקה, בזום ומרחוק, ועם זאת במרחב נוח. מציעה 3 מפגשים ראשונים חינם וההמשך במחיר מוזל דרך האתר.
על הספה -יפעת סאלם

יפעת סאלם - מטפלת באמנות, בהסמכה לפסיכותרפיה דינמית

מתמחה בטיפול בטראומה באיכילוב. בד״כ מקבלת בקליניקה במרכז תל אביב. בימים אלה עברתי לעבוד באופן מקוון ואני מציעה טיפול מסייע מוזל לאור המצב המשברי, המפגיש את כולנו עם התמודדויות לא פשוטות במציאות החיצונית ובעולמנו הפנימי. 
על הספה -אילנה סטרלין

אילנה סטרלין - פסיכותרפיסטית, ומטפלת זוגית ומשפחתית

מציעה בשמחה מתנה לשלושה אנשים. פגישה אישית און ליין
על הספה -מיכל יפה

מיכל יפה - תרפיסטית באמנות

בזמן הזה שמקשה על כולנו אני מציעה שעת תרפיה באמנות.  מתאים מגיל 20  עד 30 .שעה בה נוכל לדבר ולצייר ביחד מרחוק. אני אתן תרגילי הרגעה והקשבה לפי הצורך. הטיפול נעשה און ליין המחיר סמלי רק 100 ש"ח לפגישה והפגישה הראשונה תיהיה להתנסות ובחינם. 
על הספה -אורלי שמש-גולדברג

אורלי שמש-גולדברג - עובדת סוציאלית קלינית MSW

בימים אלו, כשבחוץ קורונה ובפנים חרדה, מצוקה, בדידות ולא מעט בלבול וחוסר וודאות, מציעה את עצמי במתן תמיכה וסיוע בתשלום מוזל. מוזמנים לפנות בסמס או במייל ואשמח לתת מענה בזום או בשיחת טלפון. ובנוסף, מומחיות בבריאות הנפש מציעות מפגשי תמיכה קבוצתיים דרך הזום בהנחייתן. מוזמנים לפנות!
על הספה -שירי סינדר הרפז

שירי סינדר הרפז - טיפול רגשי לילדים

אני מציעה בימים אלו הדרכת הורים ( במחיר מוזל ואפשרי). הדרכת ההורים שאני מציעה כוללת ייעוץ והכוונה, וכן כלים פרקטיים לעבודה רגשית עם הילד בבית (דרך משחקים) . אני מזמינה הורים  להתייעץ איתי בנוגע להיבטים רגשיים והתפתחותיים של הילד בתקופה זו.
על הספה -מוחמד עואד

מוחמד עואד - פסיכולוג

מעוניין לתת טיפול טלפוני או וידיו במתנה וחינם לכל עם ישראל
על הספה -אילת אביר

אילת אביר - MA מטפלת באמנות - מדריכה

בימים אלו כולנו שותפים לתחושות של פחדים וחרדות, אבל חלקנו טובים יותר בהתמודדות עם המצב. כשמדברים על ילדים, ישנם ילדים שמטבעם דואגים יותר, כאלה שהאנטנות שלהם עובדות שעות נוספות , קולטות כל מסר וסימן מילולי ולא מילולי. זמינה להורים שחשים צורך בהתייעצות ועזרה ראשונה ליצור איתי קשר (ללא עלות)
על הספה -אורנה פסקין

אורנה פסקין - מטפלת בהבעה ויצירה

מציעה טיפול ללא עלות, לתקופה המשבר. 
על הספה -ענת סוליציאנו-קינן

ענת סוליציאנו-קינן - פסיכולוגית קלינית מדריכה

אני מטפלת ותיקה המתמחה במצבי משבר וטראומה ובעלת ניסיון רב בבריאות הנפש.משבר הקורונה פוגש כל אחד מאיתנו ומערער את השיגרה ואת תחושת הביטחון האישי. הדרישה לריחוק חברתי ולעיתים אף לבידוד מציבה קשיים ואתגרים בכל תחומי החיים: בדידות, בילוי אינטנסיבי בבית ובחיק המשפחה וריחוק מהורים מבוגרים הזקוקים לעזרה ותמיכה, דאגות כלכליות ובריאותיות. אני מציעה עד שלוש פגישות בחינם ליעוץ ראשוני וטיפול במחיר מופחת
על הספה -נעה פרץ-זוהר

נעה פרץ-זוהר - פסיכותרפיה והדרכת הורים

אשמח לעזור פרטנית או להורים בתקופה זו חינם או בעלות סימבולית מאוד.
על הספה -עטרת שחק

עטרת שחק - פסיכותרפיסטית

לאור המצב המורכב בו אנו חיים כיום, אני שמחה להציע את שירותיי ולספק אוזן קשבת, טיפול בשעת משבר, פרטני, זוגי או משפחתי ללא עלות או בעלות נמוכה עבור אנשים שמרגישים שזקוקים למישהו שיקשיב להם ויסייע להם לעבור את התקופה הנוכחית. אני כאן בשבילכם. מוזמנים לפנות. 
על הספה -עופרה דוד

עופרה דוד - פסיכותרפיסטית cbt

מציעה שעת ייעוץ/טיפול לילדים ובני נוער בשיחת וידאו או בזום תמורת מחיר סמלי של 120 ש"ח.
על הספה -טלי אבידן

טלי אבידן - פסיכולוגית קלינית

פסיכולוגית קלינית מזה כ-30 שנה, עם ניסיון עשיר בכל טווח הגילאים. בימים מורכבים אלו אני מציעה לפונים בכל טווח הגילאים, החווים מצוקה רגשית לפנות לשיחה טלפונית, ללא עלות, בתקווה שניסיוני העשיר יוכל להקל ולו במעט על המצוקה.
על הספה -נילי דגני

נילי דגני - פסיכותרפיסטית MSW

פסיכותרפיסטית, מציעה טיפול מוזל בעלות של 150 ₪ .
על הספה -מירי יריב

מירי יריב - טיפול רגשי בהבעה ויצירה

מתמחה בתמיכה הורית והדרכת הורים במצבי משבר אצל הילד  בסביבה או במשפחה. מקיימת סמינרים  קליניים לסטודנטים בחוג לתואר שני בטיפול באמנויות בהתמודדות עם אוכלוסיות  בסיכון. אשמח לתת תמיכה נפשית ,הדרכה הורית ,או טיפול  רגשי בתקופה זו , בעלות מאוד סמלית  או ללא עלות . מירי יריב 0545791434
על הספה -שגיא שני

שגיא שני - מטפלת בהבעה ויצירה

מציעה טיפול אחד לאנשים הנמצאים בבידוד. הכלים האלו פשוטים ומאוד אפקטיביים, מאפשרים חיזוק משאבים, תירגול נשימות והפחתת חרדה. בזום, סקייפ.
על הספה -טלי דהרי

טלי דהרי - פסיכיתרפיסטית M.S.W מומחה בעבודה סוציאלית

שיחת טלפון ראשונית -חינם [הזדמנות להכרות בדיקת התאמה ,מענה וכו ]לאחר מכן לכל תקופת ימי הקורונה עלות מפגש טיפולי במשך שעה אחת לשבוע - בזום , ווצאפ וידאו או שיחה בטלפון הינה 180שח. עוסקת רבות טיפול קצר מועד בתחומים הבאים: הדרכת הורים, חרדה ודכדוך, זקנה [ילדים של בני גיל הזהב והקשישים עצמם ]
על הספה -ורד ליפשיץ

ורד ליפשיץ - פסיכותרפיסטית וביבליותרפיסטית

נגיף הקורונה מזמן לנו התמודדויות חדשות ומעצים את המוכרות. אי הוודאות גדולה בתחומים שונים ונרחבים, ואין אנו יודעים עד מתי ימשך הדבר. לעיתים אדם מבחוץ יכול לסייע, בהקשבה, עצה ותמיכה. מוזמנ/ת להתקשר לשיחה של כחצי שעה . 
על הספה -לירון קינן

לירון קינן - עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת פרטנית וזוגית

מציעה באהבה שיחה או התערבות קצרה וממוקדת בנושאים של התמודדות עם חרדה ומצבי דחק, יחסים זוגיים ומיניות תחת המשבר. למפגשים און ליין שימשכו מעל לשתי פגישות מציעה לזמן זה תשלום בדאנה (כל אחד לפי יכולתו ורצונו). 
על הספה -ניר בן יוחנה

ניר בן יוחנה - פסיכולוג רפואי מומחה

כחלק מעבודתי כפסיכולוג רפואי עבדתי במרפאה הזיהומית בבית חולים תל השומר, בקיא בהתמודדות של אנשים עם מחלות זיהומיות, פחד ממחלות זיהומיות, תחושת בדידות, והתמודדות עם הצורך בבידוד. מזמין את הקהל הרחב, החש צורך בתמיכה, התערבות קצרת מועד, תמיכה חד פעמית, בעלות סמלית מאוד. 
על הספה -לאה שקלים

לאה שקלים - מטפלת בהבעה ויצירה

מזמינה אתכם לשיחות טיפוליות בנושאי חרדה, עצב, דיכאון, פחדים וקשיי התנהלות בתוך המשפחה ומחוצה לה בתקופה זו. הטיפולים הם ברובם הגדול אונליין במקרים יוצאי דופן בקליניקה. הטיפולים במחיר מוזל בהתאם ליכולת של המטופל.