<<חזור לחיפושרוחה חרמוני סאבתי


רוחה חרמוני סאבתי

פסיכולוגית קלינית וחינוכית


מטפלת בילדים, נוער ומבוגרים. אני מאמינה שטיפול פסיכולוגי טוב יכול לשנות לאנשים את החיים בכל גיל ומכל נקודה בה הם נמצאים. בטיפול חשוב לי ליצור חיבור עם המטופל בגובה העיניים שלו.


תחומי התמחות:
טיפול במבוגרים, ילדים ומתבגרים, חרדה ,דיכאון, התמודדות עם משברי חיים, הדרכת הורים.

אני מטפלת בילדים, מתבגרים ומבוגרים אשר חווים קשיים, מצוקה או שמתמודדים עם משבר בתחומי חיים שונים.

בעבודה שלי כפסיכולוגית מנחה אותי האמונה שכל אדם יכול להתפתח ולעשות שינוי בחיים שלו. עם זאת, לכל אחד יש את הדרך הייחודית שתתאים עבורו, בה עליו ללכת כדי לצמוח. בטיפול אני יוצרת חיבור אמפתי עם המטופל בגובה העיניים שלו, אני מתאימה את הטיפול לצרכים וליכולות של המטופל המסויים שנמצא איתי בחדר, הולכת עימו בקצב המתאים עבורו, ולא נותנת לו להיות לבד עם קשייו.

לטיפול במבוגרים אני מביאה תמיד גם את ההבנה המעמיקה שלי בנפשם של ילדים. אני מאמינה שכל מבוגר הוא מי שהוא בגלל כל מיני חוויות ילדות שלו. ההכשרה שלי גם כפסיכולוגית המכירה מקרוב את עולם הילדים, מאפשרת לי להתחבר במידת הצורך ובקלות רבה יותר למקורות הילדיים של הקשיים אצל המטופל הבוגר, והופכת את התהליך הטיפולי למשמעותי יותר.

כפסיכולוגית העובדת עם ילדים ומתבגרים היה חשוב לי לקבל הכשרה מעמיקה בכל התחומים הנוגעים לגילאים השונים, לכן בחרתי להתמחות בנוסף להתמחותי בפסיכולוגיה קלינית גם בפסיכולוגיה חינוכית. הכשרתי כפסיכולוגית חינוכית וקלינית מאפשרת לי גם להבין לעומק את עולמו של הילד בכל המקומות בהם נמצא במהלך היום, וגם לתת כלים למבוגרים המשמעותיים בחייו בבית ובבית ספר, כדי לסייע לו.


אני בעלת תואר שני בהצטיינות בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת בר אילן.
במהלך השנים עשיתי שתי התמחויות בפסיכולוגיה קלינית ובפסיכולוגיה חינוכית.

נסיון מקצועי:
למעלה מ-15 שנים של טיפול במבוגרים ובילדים במגוון מסגרות:
* קליניקה פרטית
*פסיכולוגית בשירות הפסיכולוגי החינוכי באור יהודה
*פסיכולוגית בקופת חולים מאוחדת
*פסיכולוגית בביה"ח לבריאות הנפש "גהה"
*פסיכולוגית במרפאה לבריאות הנפש בראש העין
*פסיכולוגית בשירות הפסיכולוגי החינוכי בחולון

<<חזור לחיפוש