<<חזור לחיפושקרן דורפמן


קרן דורפמן

פסיכותרפיסטית דינאמית וביבליותרפיה


אני מאמינה שהקשר הטיפולי הוא הבסיס ליצירת תחושות אמון ושייכות, ומתוך הקשר הטיפולי מתחילה התנועה בנפשו של האדם, המטופל. תנועה זו מטרתה לקדם, להאיר חלקים מסוימים בנפש.


תחומי התמחות:
טיפול בילדים בכלים אמנותיים, הדרכת הורים, טיפול במתבגרים, מבוגרים וקשישים;דיכאון;אבל ואובדן;התמודדות עם משברי חיים.

במהלך עבודתי, אני פוגשת ילדים והוריהם, נוער, בוגרים, מבוגרים וקשישים בערוב יומם. אני מלווה תהליכים של עיבוד אבל לאחר אובדן, התמודדות עם קשיים כגון דיכאון או חרדה, קשיים בביטחון העצמי, קשיים חברתיים, קשיים ביצירת קשר זוגי או גירושין, קשיי הסתגלות במסגרות, קשיים בתקשורת עם הסביבה ועם המשפחה ועוד הרבה סיבות... כמו כל טיפול נפשי, תפקיד הטיפול הרגשי הוא סיוע בהתמודדות בעתות של משבר, הפרעות ומצוקות נפשיות. הטיפול מאפשר שילוב של הבעה אומנותית, בכתיבה ובקריאה. הטיפול מתמקד בכוחות האדם מתוך מטרה לאפשר למטופל לממש את הפוטנציאל הטמון בו.
אני מאמינה שהקשר הטיפולי הוא הבסיס ליצירת תחושות אמון ושייכות, ומתוך הקשר הטיפולי מתחילה התנועה בנפשו של האדם, המטופל. תנועה זו מטרתה לקדם, להאיר חלקים מסוימים בנפש, ולסייע – יד ביד – לממש את רצונותיו ולהתגבר על מכשלותיו. כמטפלת אני מאמינה בקשר ארוך טווח וטיפול מעמיק.


*2013-2016; בוגרת התוכנית התלת-שנתית ללימודי התעודה בפסיכותרפיה פסיכואנליטית מטעם אוניברסיטת חיפה, החוג פסיכולוגיה.
*2005-2008; תואר שני (M.A) במגמה לטיפול באומנויות - ביבליותרפיה מטעם אוניברסיטת חיפה, המחלקה לייעוץ והתפתחות האדם בפקולטה לחינוך.
*אני עובדת כתשע שנים בארגון "עמך", שהינו המרכז הישראלי לתמיכה נפשית וחברתית בניצולי שואה, ובדור שני לניצולי שואה.
במסגרת עבודתי אני מטפלת בניצולי שואה, וכן מנחה קבוצות טיפוליות. בנוסף, אני מטפלת בילדים והוריהם, צעירים, מבוגרים ומדריכה הורים.
*עובדת בקליניקה פרטית באלון הגליל, מותאמת ונגישה.

<<חזור לחיפוש