<<חזור לחיפושעינב חיים


עינב חיים

פסיכולוגית קלינית מומחית


פסיכולוגית קלינית מומחית, מטפלת במבוגרים. מאמינה כי קשר טיפולי בו המטופל מרגיש מובן ובטוח הוא הבסיס לשינוי ולצמיחה.


תחומי התמחות:
בריאות הנפש, דכאון, חרדה, קשיים ביחסים בינאישיים, אבל ואובדן, התמודדות עם משברי חיים. טיפול זוגי.

החיים מזמנים לנו אתגרים והתמודדויות רבות וההחלטה לפנות לטיפול (בוודאי בפעם הראשונה) אינה פשוטה וכרוכה בהתלבטויות ובחששות. בעבודתי אני מטפלת במבוגרים אשר חווים מצוקה רגשית ומתמודדים עם קושי ו/או משבר בתחומי חיים שונים(מערכות יחסים, הורות, לימודים, קריירה, הריון ולידה, פריון, אבל ואובדן). בבסיס של טיפול עומד בעיני קשר מיטיב בין מטפל למטופל אשר מהווה קרקע בטוחה להתבוננות כנה ומעמיקה בעולמו הפנימי של האדם. העולם הפנימי כולל רגשות, אמונות, תפיסות, תחושות, חוויות ומערכות יחסים משמעותיות, אשר משפיעים על הדרך בה כל אדם חי את חייו. המטרה בטיפול היא לאפשר לאדם להיות מודע יותר לעולמו הפנימי, להרחיב את דרגות החופש בבחירותיו ובהתמודדויותיו וכמובן להביא להטבה במצבו הרגשי.


פסיכולוגית קלינית מומחית, מספר רישיון 27-2663

בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ובחינוך מיוחד בהצטיינות באוניברסיטת ת"א

בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית-שיקומית בהצטיינות באוניברסיטת בר-אילן

את התמחותי עשיתי במרפאה לבריאות הנפש בבית החולים איכילוב, שם ערכתי טיפולים דינמיים ארוכי טווח למבוגרים המתמודדים עם מגוון של קשיים, כגון: דכאון, חרדה, ערך עצמי ירוד, קשיים בזוגיות ובמערכות יחסים בכלל.

במקביל ערכתי טיפולים דיאדיים (הורה-ילד) במסגרת מרפאת אם-תינוק. מרפאה המיועדת להערכה ולטיפול בקשיים בקשר בין ההורה לתינוק, ובסימפטומים כמו: הפרעות שינה, הפרעות אכילה וקשיי הסתגלות.

כמו כן, עבדתי במרפאת בריאות הנפש של האישה, העוסקת בשלבים משמעותיים במעגל הפוריות של האישה.

במהלך ההתמחות רכשתי גם ניסיון רב באבחון פסיכולוגי.

<<חזור לחיפוש