חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

מטפל בקשיים ובאתגרים של הזמן הזה ושל המקום הזה בו אנו חיים היום. הכאב, התסכול, הבדידות, המיניות וכל מה ש'תוקע' אתכם - במסגרת טיפול פרטני וטיפול זוגי.

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן,מרכז
  • כתובת:   רחוב פנקס 15 (פינת רחוב לואי-מרשל), תל-אביב
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:  טלפון 

אודות עומר שטרן

פנייה לטיפול דורשת לא מעט אומץ ומאמץ. אני יודע שמלווים אתכם חששות רבים. סימני שאלה לגבי אופי הטיפול, לגבי ה'כימיה' עם המטפל, החשש מלבקש עזרה ואולי החשש הגדול ביותר - לחשוף ולשתף במה שכל כך קשה וכואב. זו נקודה מבלבלת ולעיתים אף בלתי נסבלת - אך גם כזו שבהחלט יכולה להוות פתח להתחלה חדשה. לחיים חופשיים ומלאים יותר. עם קצת יותר חיוך על השפתיים וקצת פחות פחד לקום ולצאת מהמיטה. עם בטחון עצמי גדול יותר וביקורת עצמית קצת יותר רכה. זה פתח לשינוי - ובשינוי תמיד יש גם משהו קצת מרתיע. כי כבר התרגלתם לקיים ולמוכר והתייאשתם לא פעם מעצמכם ומאלו שהציעו עזרה ותמיכה. בדיוק מסיבה זו בעצם הפנייה לטיפול קיים כבר אומץ, קיים הצעד הראשון לעבר השינוי. אשמח להכיר אתכם ולעזור לכם בהרפתקאה המיוחדת, היחידה והאישית כל-כך שנקראת החיים שלכם. אני מאמין בטיפול שמצליח להתייחס באופן נכון ומדויק להווה, לעבר ולעתיד:
להווה בו אתם חיים היום, בזמן הזה ובחוויה המאד אישית וייחודית שלכם שמפריעה לכם ממש עכשיו, בימים האלו ובתקופה הזו.
לעבר שעיצב אתכם ובו גדלתם - הבית, המשפחה, הסביבה. לכל מה שעשיתם אתם ולכל מה שנעשה לכם עד כה.
ולעתיד אליו אתם מכוונים ובו אתם תולים תקוות וחששות. למטרות וליעדים שלכם, לפנטזיות ולחלומות שלכם.


לחץ כאן לאתר שליהשכלה אקדמית

תואר ראשון בפסיכולוגיה - אוניברסיטת חיפה.
תואר שני בפסיכולוגיה קלינית - אוניברסיטת תל-אביב.
התמחות מרפאתית - מכון טריאסט-שריג לפסיכותרפיה.
התמחות אשפוזית - ביה"ח הפסיכיאטרי בנס-ציונה.

בנוסף על הקליניקה הפרטית שלי הממוקמת באזור שקט ונעים במרכז תל-אביב, אני עובד גם במסגרת של מכון פרטי לפסיכותרפיה. כמו כן אני מלמד ומרצה בפני פסיכולוגים וסטודנטים במסגרות שונות - ביניהן אוניברסיטת תל-אביב ומכונים פרטיים לטיפול פסיכולוגי.

במהלך השנים בהן אני מטפל כפסיכולוג פגשתי מטופלים ומטופלות רבים שהתמודדו עם קשיים ואתגרים מגוונים: הן כאלו שיכלו להצביע על קושי מסוים ומוגדר כמו בדידות, קשיים ביצירת קשר זוגי, חרדות ומחשבות אובדניות והן כאלו שהרגישו תחושה עמומה וחסרת שם - אך מציקה ובלתי נסבלת - כמו העדר תשוקה לחיים, חוסר משמעות ותחושת ריקנות מציפה ודוקרת. בעזרתם הבנתי כי הגוף והנפש הם מכלול אחד בו דברים קשורים ומשפיעים זה על זה - גם אם באים בסופו של דבר לידי ביטוי בקושי מסוים כזה או אחר.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם עומר שטרן