<<חזור לחיפושמיה הרשקוביצי


מיה הרשקוביצי

פסיכולוגית קלינית מומחית


אני מאמינה בכוחו של קשר טיפולי לסייע לאדם למצוא את הדרך המתאימה לו - להכיר את עצמו, לחיות חיים עשירים ומלאים יותר, ולקיים קשרים קרובים, מעמיקים ומשמעותיים עם הזולת.


תחומי התמחות:
בריאות הנפש, חרדה, נושאים הקשורים בזהות, דיכאון, פוסט טראומה, התמודדות עם משברי חיים,טיפול במבוגרים, נוער וילדים

פסיכולוגית קלינית מומחית.
מקבלת לטיפול ילדים והוריהם, בני נוער וגן מבוגרים בקליניקה הממוקמת בשכונת כרמליה בחיפה.

לעיתים נדרשת עזרה מקצועית בהתמודדות עם טווח רחב של אתגרים אותם מזמנים החיים - למשל מצבים של דיכאון, חרדה, קשיים ביצירת זוגיות או קשרים בכלל. פעמים אחרות ההתמודדות היא עם מצבי מצוקה קשים להגדרה העשויים להיות מלווים בחוויות של תקיעות ושאלות של מהות. בין אם הקושי ניתן יותר להגדרה ובין אם פחות, החוויה של כל אדם היא ייחודית לו.
טיפול פסיכולוגי הוא מסע משותף שבו המטופל והמטפל יחד מחפשים דרכי גישה ומגע עם אותן חוויות ייחודיות לאדם שיושבות בבסיס כאב, תקיעות או קושי. מתוך חיפוש זה אחר חיבור, אמת רגשית ומילים, מתאפשרת בהדרגה תנועה נפשית ושינוי.
התנסויותיי הטיפוליות זימנו לי התבוננות מעמיקה בתהליכים נפשיים ואמונה בכוחו של טיפול פסיכולוגי.


פסיכולוגית קלינית מומחית. בעלת B.A בפסיכולוגיה וביולוגיה (מדעי המוח) מאוניברסיטת תל-אביב, M.A בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת בר אילן.
את ניסיוני המקצועי רכשתי במסגרת הקליניקה לטיפול בקהילה של אוניברסיטת בר אילן, ביחידה לטיפול בגיל הרך בבית החולים רמב"ם, בתחנה הקלינית של עליית הנוער בטיפול בבני נוער במסגרות פנימייתיות וכן בגני תקשורת בעמותה לילדים בסיכון, עם ילדים המאובחנים על הרצף האוטיסטי והוריהם.
בעלת ניסיון באבחון פסיכולוגי בקשת רחבה של גילאים.
כיום עובדת בקליניקה פרטית בחיפה.

<<חזור לחיפוש