<<חזור לחיפושמורן זיו אש


מורן זיו אש

עובדת סוציאלית קלינית


מטפלת במבוגרים בגישה הדינמית: חרדה, פוביה, דיכאון, משברי חיים, אבל ואבדן, קשיים ביחסים בין אישיים, התמודדות עם הריון ובעיות פריון, אלימות במשפחה, טראומה וטראומה מינית


תחומי התמחות:
פוסט טראומה, חרדה ופוביה, דיכאון, בעיות משפחתיות וזוגיות, התמודדות עם משברי חיים, אבל ואבדן, קשיים ביחסים בינאישיים

מטפלת במבוגרים הסובלים מחרדה ופוביה, דיכאון, בעיות משפחתיות וזוגיות, פוסט טראומה, התמודדות עם משברי חיים, אבל ואבדן, קשיים ביחסים בינאישיים.
בעלת נסיון רב בטיפול בטראומה מינית, טיפול בנשים וגברים שעברו פגיעות מיניות בילדות או בבגרות וכן באנשים המתמודדים עם אלימות במשפחה ובזוגיות בהווה או בעבר.
מטפלת בגישה הדינמית ומשלבת אלמנטים מגישות קוגניטיביות כגון DBT.

אני מאמינה שטיפול הוא קשר בינאישי שבו יש קבלה, הבנה, אמפתיה וכבוד. המטפל והמטופל נפגשים בסביבה לא שיפוטית שבה ניתנת ההזדמנות למטופל להביא את עצמו באופן אותנטי, ללא מסכות. זהו קשר שונה מקשרים אחרים, בו המטופל מקבל הזדמנות לחקור ולעבד חוויות מהעולם שבחוץ, מהעבר ומהווה, ומקשרים עם האחרים בחייו. קשר מיוחד זה, מביא להקלה במצבי מצוקה וכאב, ומשמש כמרחב בו ניתן להבין את עולמו הפנימי של המטופל ולשפר את איכות חייו.

הטיפול מתקיים בקליניקה נעימה ושקטה במקום מרכזי ונגיש.

לאתר שלי


לימודי פסיכותראפיה בגישה הפסיכואנליטית בה.ל.פ.ב.א.
עובדת סוציאלית קלינית MSW מאוניברסיטת בר אילן, בהצטיינות.
בעלת נסיון רב כמטפלת בתחום של אלימות במשפחה ואלימות בין-זוגית. בעלת ניסיון בטיפול בגברים, נשים וילדים וכן הנחיית קבוצות שליטה בכעסים וקבוצות דיאדיות של ילדים ואימהות שנחשפו לאלימות.
לאורך השנים עברתי השתלמויות וקורסים בתחום של טיפול בטראומה מינית: בעבר ריכזתי את היחידה לטיפול בטראומה מינית באגף לשילוב חברתי בלוד וכן עבדתי במרכז "בנפשנו" המתמחה בטיפול בטראומה מינית לאוכלוסיה הדתית.
כיום מקבלת בקליניקה פרטית בכפר סבא

<<חזור לחיפוש