חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

אני רואה בטיפול כמסע של האדם בעזרת המטפל לגילויים חדשים אודות עצמו וחייו ולשיפור משמעותי באיכות חייו. מטרת הטיפול בעיני היא להקל את המצוקה ולשפר את האופן בו האדם חווה עצמו והסביבה.

תחומי התמחות

חרדה, דיכאון, משברי חיים, אבל ואובדן, פוסט טראומה, בריאות הנפש, דילמות סביב זהות מקצועית, בעיות זוגיות.

  • אזור טיפול:   תל אביב וגוש דן
  • כתובת:   תל אביב מרכז
  • שפות טיפול:   עברית,אנגלית
  • טלפון:   

אודות יובל אלון

זכיתי ללוות אנשים במסעם הייחודי דרך המפגש הטיפולי. אני רואה את עצמי בר מזל להיות חלק ממפגש כל כך מיוחד אשר מאפשר עם הזמן התחדשות של הנפש וגילוי שמה שהיה לא ידוע מתחיל לקבל צורה, עור וגידים דרך היחסים הטיפוליים בין מטפל/ת למטופל/ת. אני מאמין שכאנשים אנו גדלים דרך הרגשות והתחושות לטוב ולרע והטיפול מאפשר מגע עם תחושות ורגשות אלו על מנת לאחות את הפצע ולתת מקום לשפע ושמחה. אחד הדברים שמנחים אותי כמטפל הוא קודם כל לראות את האדם אשר נמצא מולי ובהתאם להתאים עבורו או עבורה את סוג הטיפול המתאים באופן דינאמי עם התפתחות הטיפול. מזמין אותך לקחת את החיים שלך לשלב הבא.


השכלה אקדמית

לימודי פסיכותרפיה בסמינר הקיבוצים בגישה יונגיאנית, תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, תואר שני בהתנהגות ארגונים, תואר ראשון במשפטים. טיפול במבוגרים ונוער במסגרות טיפוליות שונות הן במגזר הציבורי והן בקליניקה פרטית, הנחיית קבוצות טיפוליות בגישה דינאמית אינטגרטיבית, טיפול במסגרות אישפוזיות, מחלקות סגורות ואשפוז יום. ניסיון רב במגוון מצבי משבר לרבות בבעיות נפשיות מורכבות כהפרעות אישיות וסכיזופרניה.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם יובל אלון