<<חזור לחיפושזהר פונדק-גל


זהר פונדק-גל

פסיכותרפיסטית


עו''ס קלינית בכירה בעמותת ''עמך''. בעלת ניסיון רב בפסיכותרפיה פסיכודינאמית, בטיפול במגוון של בעיות רגשיות ומשברי חיים. מאמינה בכוחו של קשר טיפולי מיטיב להביא לשינוי משמעותי.


תחומי התמחות:
בריאות הנפש, חרדה ופוביה, דיכאון, בעיות במיניות וזהות מינית, בעיות משפחתיות וזוגיות, פוסט טראומה, התמודדות עם משברי חיים

אנאני עו"ס קלינית, פסיכותרפיסטית מוסמכת, מטפלת בבוגרים צעירים ומבוגרים, מדריכה בפסיכותרפיה.

אני מטפלת בקשיים רגשיים והתלבטויות בנוגע לקשר, זוגיות, אהבה, מיניות עבודה וכו'.
כמו כן במצוקות הקשורות לתחושת בדידות, תקיעות וקושי במימוש עצמי ודימוי עצמי נמוך . במצבים של דיכאון, חרדה, התמודדות עם מצבי משבר, הפרעות במצב הרוח , קשיים בהקשר לשלב חיים (למשל-התבגרות, הריון, לידה, הורות, פרישה מעבודה, פנסיה, ועוד), פוסט טראומה והעברה בינדורית של טראומה.

אני מטפלת בגישה פסיכודינמית, המאפשרת התבוננות בגורמים הלא מודעים המשפיעים על התנהלותינו. בתהליך זה ישנה התייחסות מעמיקה לאמונות, למחשבות ולרגשות המשפיעים עלינו , וכן למערכות היחסים המשמעותיות עבורנו. בגישה זו ניתן לזהות דפוסי התנהלות שלנו בתוך קשרים שונים ובכלל. בהדרגה מתאפשר להרחיב את טווח ההתמודדויות, באופן המביא למימוש עצמי מלא ושלם יותר.
אני מאמינה בכוחו של קשר טיפולי מיטיב ומעמיק להביא לשינוי של ממש.

הקליניקה ממוקמת ברח' גורודסקי ברחובות.


השכלה אקדמית:
• M.A בעבודה סוציאלית, אוניברסיטת תל-אביב.
• B.A בטיפול זוגי ומשפחתי אוניברסיטת תל-אביב.
• לימודי פסיכותרפיה במרכז ללימודי פסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית ה.ל.פ.ב.א
• לימודי המשך של פסיכותרפיה למתקדמים בבי"ס לרפואה באוניברסיטת תל-אביב
נסיון מקצועי רלוונטי:
• עבודה של מספר שנים במרפאה לבריאות הנפש בבי"ח קפלן . במסגרת עבודתי במרפאה לבריאות הנפש הנחתי טיפול קבוצתי מתמשך לצעירים בגילאי 25-35 (הטיפול מתמקד בקשיים ביחסים בינאישיים, בדימוי ובמימוש עצמי בהקשר אישי, זוגי, מקצועי ועוד).
• מטפלת בכירה ב"עמך"-מרכז לתמיכה נפשית בניצולי שואה ובני דורות ההמשך. במסגרת עבודתי ב"עמך" אני מרכזת את הפניות לטיפול, מדריכה בפסיכותרפיה ומנחה טיפול קבוצתי לבני הדור השני לניצולי שואה (במסגרתו ישנה התייחסות להשפעות ולמשמעות של לגדול בצל טראומת השואה שחוו הוריהם, קשיים בקשרים בינאישיים, משפחתיים ועוד)

<<חזור לחיפוש