<<חזור לחיפושד


ד"ר נעמה לויצקי

פסיכולוגית קלינית בכירה


פסיכולוגית קלינית (PhD), המטפלת בילדים, מתבגרים ומבוגרים, כולל בני הגיל השלישי. בעלת נסיון רב בטיפול במגוון של קשיים, עם מסירות אישית ומקצועיות.


תחומי התמחות:
דיכאון, מתח וחרדה, הפרעות אכילה, בריאות הנפש ,אבל ואובדן, טיפול במתבגרים, הדרכת הורים, משברי חיים, זהות ונטיה מינית


צור קשר עם ד"ר נעמה לויצקיפסיכולוגית קלינית, (PhD), בעלת נסיון רב בטיפול עם ילדים, נוער ומבוגרים. לצד עבודתי בקליניקה פרטית מטפלת גם במסגרת השירות הציבורי בביה"ח לבריאות הנפש נס ציונה, וזאת מתוך אידיאולוגיה כי טיפול נפשי איכותי צריך להיות נגיש לכל אדם. לאחר תקופה בה טיפלתי בנערים ונערות במחלקת נוער (מחלקה אקוטית סגורה), היום אני עובדת במסגרת מרפאת ילדים ונוער בבית החולים. לתפיסתי כל טיפול הוא מפגש בין שניים, ביני לבין המטופל.ת, בו מתקיים שיח במספר רבדים וממדים. הטיפול מספק את המרחב המוגן והבטוח לבחון לעומק מחשבות, רגשות והתנהגויות, תוך הקשבה לשכבות המרובות של המשמעות. זהו המקום בו אנו מזהים את הדפוסים והחלקים שעוצרים את הפרט מלצמוח ומלחיות חיים מלאים, וזאת במטרה לייצר תנועה והתקדמות לעבר חופש פנימי וצמיחה אישית.

בעלת נסיון בעבודה עם מגוון רב של קשיים, כדוגמת דיכאון וחרדה (כולל OCD בגישת טיפול קוגניטיבית התנהגותית), התמודדות עם משברי חיים, אבל ואובדן, הפרעות אישיות ועוד. בעלת נסיון מחקרי וטיפולי מיוחד בנושאים של יחסים משפחתיים בתקופות השונות שבמעגל חיי המשפחה, כולל יחסי הורים מבוגרים וילדיהם הבוגרים (העצמאיים יותר ואלו שפחות), הורות, טיפול במשחק עם ילדים, חוויות לידה ועוד. עם רקע של עבודה טיפולית והדרכתית עם הקהילה הלהט"בקית, ונסיון רב בנושאים הקשורים בגיבוש זהות בכלל, זהות מגדרית ונטייה מינית בפרט.


השכלה
* לימודים בתוכנית לפסיכותרפיה, אוניברסיטת תל אביב (סיום בחורף 2018).
* השתלמות בתר – דוקטורט במסגרת מלגת פולברייט.
The Andrus Gerontology Center, University of Southern California.
* דוקטור לפסיכולוגיה (PhD), האוניברסיטה העברית, ירושלים. כותרת: "הורות בוגרת: מסיפור לתיאוריה". מחקר נרטיבי (איכותני) שנערך תחת הנחייתה של פרופ' עמיה ליבליך.
* מסלול ישיר לדוקטורט במחלקה לפסיכולוגיה, האוניברסיטה העברית בירושלים.
* מנחת קבוצות - קורס להכשרת מנחי קבוצות במרכז ציפורי.
* תואר שני בפסיכולוגיה, במגמה הקלינית, באוניברסיטה העברית בירושלים. סיום בהצטיינות יתרה.
* תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך באוניברסיטה העברית בירושלים. סיום בהצטיינות.

התנסות בעבודה – תחום קליני
היום: טיפול פסיכולוגי בקליניקה פרטית לילדים, נוער ומבוגרים; טיפול זוגי וטיפול קבוצתי.
מחלקת נוער ומרפאת ילדים ונוער, ביה"ח לבריאות הנפש נס ציונה.

את ההתמחות בפסיכולוגיה קלינית עשיתי במסגרת השירות הפסיכולוגי לסטודנט באוניברסיטת בן גוריון ובמחלקת מבוגרים בביה"ח לברה"נ נס ציונה.
לאורך השנים טיפלתי במגוון רב של קבוצות ואף לימדתי הנחיית קבוצות במסגרות אקדמאיות שונות. התפתחתי גם בתחום של הנחיית קבוצות בטבע לקהלים ואוכלוסיות שונות.
כמו כן במשך שנים לימדתי קורסים בפסיכולוגיה וגרונטולוגיה לתואר ראשון ותואר שני, כולל הנחיית סטודנטים לעבודות גמר בתואר שני, הן במכללה האקדמית תל אביב - יפו והן באוניברסיטה הפתוחה.<<חזור לחיפוש