חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

השקפת העולם שלי הומניסטית. אני מאמינה בצורך האנושי לגעת בנפש, לבטא את העולם הפנימי הן במילים והן באמצעים לא מילוליים, על מנת לאפשר שינוי נפשי ורגשי, הגעה לאינטגרציה , לאיזון, לשקט נפשי, למימוש הפוטנציאל הפנימי ולצמיחה אישית.

תחומי התמחות

טיפול פסיכולוגי, טיפול בהבעה ויצירה, טיפול בילדים, הדרכת הורים, טיפול פסיכודינאמי, טיפול במשחק, טיפול במשחק בחול, משברי חיים, דיכאון,חרדה , אבל , לקויות למידה

  • אזור טיפול:   

    קרית טבעון,צפון
  • כתובת:   

    קרית טיבעון, רח' יערה 44
  • שפות טיפול:   

    עברית
  • טלפון:   


אודות דפנה פינסקי

נסיון של למעלה מ-30 שנה בטיפול במבוגרים, מתבגרים וילדים.
בטיפול במבוגרים משלבת פסיכותרפיה מילולית עם הבעה בחומרי אמנות שונים על פי בקשת המטופל וצרכיו. ישנם מטופלים המעדיפים פסיכותרפיה מילולית קונבנציונלית, וישנם אחרים המבקשים לצד או במקום הטיפול הפסיכותרפויטי המילולי לבטא את עצמם בחומרי יצירה וכך לבטא את "אזורי הנפש חסרי המילים".
הפונים אלי לטיפול יכולים להיות אנשים במצבי משבר, חוסר שקט, במצבי שינוי ומעבר, הסובלים מדיכאון, מחרדה, מבדידות, עם קשיי תפקוד בתחומי החיים השונים, במצבי אבל ואובדן, עם מצוקות על רקע "דור שני לשואה", קשיים בזוגיות, ביצירת קשר, בהורות, בזהות העצמית ובדמוי העצמי.
הטיפול גם יכול להיות מקום של קבלת ליווי אישי בתהליך של חיפוש וחקירה אישית אחר העצמי האותנטי לשם חיבור פנימי ולשם התפתחות וצמיחה אישית.


בטיפול בילדים: משלבת פסיכותרפיה בכלים טיפוליים שונים כמו: טיפול בהבעה ויצירה, טיפול במשחק וטיפול במשחק בחול, עפ"י נטיות והעדפות המטופל.
הטיפול בילדים יכול גם להיות במסגרת "טיפול הורה-ילד" בו שותפים הילד והוריו.
הטיפול בילדים מלווה בהדרכת הורים, מפגש עם ההורים בדר"כ אחת לחודש.
הסיבה לפניה לטיפול בילדים יכולה להיות: קושי להסתגל למסגרת, קשיים חברתיים, בעיות התנהגות, מצבי רוח, פחדים, קשיים בבטחון העצמי ובדמוי העצמי, סמפטומים כמו הרטבה, גמגום, הפרעות שינה, קושי להתמודד עם מצבי חיים משבריים כמו: גרושי ההורים, אובדנים, קשיים רגשיים הנלווים להפרעות קשב וריכוז וללקויי למידה וקשיים ביחסים המשפחתיים.

אפשרות להחזר חלקי של התשלום עבור מבוטחי "כללית מושלם", בגילאי 6-18.

מחירים נוחים לסטודנטים.
השכלה אקדמית

בעלת הסמכה בלמודי פסיכותרפיה באוניברסיטת חיפה.
תואר שני בטיפול בהבעה ויצירה באמצעות אמנות בלסלי קולג'. מדריכה רשומה.
תואר ראשון בעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית.
השתלמתי בתכניות לימודים ובהתמחויות נוספות כמו: טיפול במשחק בחול, טיפול דיאדי הורה-ילד, טיפול רגשי ואימון במטופלים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז, פסיכותרפית גוף-נפש בגישת "הקומי" והכשרה בהדרכת עובדים סוציאלים ומטפלים באמנות.נסיון רב שנים בשירות הציבורי עם אוכלוסיות מגוונות בכל הגילאים.
עבדתי בתחום השקום, עם אלמנות, עם בעלי מגבלות ונכויות פיזיות ונפשיות, בבריאות הנפש, עם קשישים, עם ניצולי שואה ובני הדור השני, עם ילדים ומתבגרים.
כיום עובדת בקליניקה פרטית מנחה ומלמדת סטודנטים במכללת עמק יזרעאל ומכללת תל-חי.

אישורים מקצועיים:
חברה באיגוד הישראלי לתרפיה בהבעה ויצירה במעמד מדריך רשום. מ.ר.438
אישור משרד הבריאות, הכרה מקצועית כמרפאה באמנות
מס' 19880
רשומה בפנקס העובדים הסוציאלים מס' 12881


ניסיון מקצועי


צור קשר