<<חזור לחיפושהלית קאנץ ברנר


הלית קאנץ ברנר

פסיכולוגית קלינית


פסיכולוגית קלינית. מאמינה שהמסגרת והקשר הטיפולי מאפשרים מרחב להתבוננות והבנה מעמיקה של מוקדי תקיעות וקושי. עיבודם בתוך הקשר הטיפולי יכול להוות מנוף לשינוי.


תחומי התמחות:
מגוון קשיים נפשיים בינהם: דיכאון,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים,טיפול במתבגרים וילדים, הפרעות אכילה, חרדה.


צור קשר עם הלית קאנץ ברנראני פסיכולוגית קלינית. בעלת ניסיון טיפולי של למעלה מעשרים שנה. מדריכה בטיפול ובאבחון. בפרקטיקה הפרטית, אני מטפלת בילדים, מתבגרים ובמבוגרים ועוסקת גם בהדרכת אנשי מקצוע ובהדרכת הורים. הניסיון וההכשרה שלי הם בטיפול בגישה הפסיכואנליטית.

מלבד העבודה בקליניקה, אני עובדת מזה שנים רבות במרכז לבריאות הנפש בבאר-יעקב. ניסיוני כולל עבודה כפסיכולוגית אחראית במחלקה אקוטית ובמרפאת החוץ של בית החולים. כיום, בעבודתי הציבורית, אני עוסקת בטיפול, גם בהפרעות קשות ובהוראה ובהדרכת אנשי מקצוע המצויים בשלבי הכשרה שונים.

לאורך שנות עבודתי, פגשתי קשת רחבה של מטופלים. החל באנשים שפנו לטיפול בשל משברים וצמתים בחיים וכלה באנשים שסבלו מהפרעות קשות, ממושכות ועמוקות. אני מאמינה שניסיוני המגוון, מעשיר את המפגש בינינו ואת יכולתי לעבוד גם עם השכבות העמוקות, הראשוניות והפחות מעובדות של הנפש.

אני מאמינה בטיפול המציע קשר קרוב, הקשבה, התבוננות והעמקה במוקדי קושי, כאב ותקיעות. הניסיון להבינם, בתוך מסגרת וקשר טיפולי, המספקים מרחב יציב ובטוח, יכולים לאפשר התפתחות ושינוי נפשי.


כיום,
אני עוסקת בפרקטיקה פרטית בטיפול ובאבחון לילדים, מתבגרים ולמבוגרים והדרכה לאנשי מקצוע ולהורים.

בנוסף, אני עוסקת בהדרכה ובהוראה במסגרת הציבורית והפרטית.

בעבר:

בוגרת התוכנית ללימודי פסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית (הלפב"א).

הסמכה להדרכה באבחון ובטיפול במרכז לברה"ן באר-יעקב.

התמחות במרכז לבריאות הנפש באר-יעקב.

לימודי מ.א. בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטה העברית בירושלים.

לימודי ב.א. באוניברסיטת בן-גוריון במדעי ההתנהגות, וב.א. במסגרת התוכנית לסטודנטים מצטיינים של מדעי הרוח והחברה.

<<חזור לחיפוש