חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

פסיכולוגית קלינית מומחית בכירה, בעלת ניסיון רב בארץ ובארה''ב בפסיכותרפיה פסיכודינמית, בטיפול במגוון רחב של בעיות רגשיות ומשברי חיים.

תחומי התמחות

דיכאון, בעיות במיניות וזהות מינית, אבל ואובדן פוסט טראומה,התמודדות עם משברי חיים, קשישים, נכויות ומחלות כרוניות, בריאות הנפש.

  • אזור טיפול:   

    רחובות,נס ציונה
  • כתובת:   

    גורודצקי 51 רחובות
  • שפות טיפול:   

    עברית,אנגלית
  • טלפון:   


אודות דפנה מיטרני דגן

פסיכולוגית קלינית מומחית בכירה, מנהלת סניף 'עמך' רחובות והשפלה. בעלת ניסיון רב בארץ ובארה"ב בפסיכותרפיה פסיכודינמית לאוכלוסיות מגוונות, מגיל ההתבגרות ועד בני הגיל השלישי, ייעוץ זוגי. מדריכה פסיכולוגים קליניים ופסיכותרפיסטים.

במה אוכל לעזור? אני מטפלת בקשיים והתלבטויות הקשורים לקשר, זוגיות, מיניות, אהבה, ערך עצמי, עבודה, תחושות תקיעות, דכדוך וכיוב' וכן במצוקות קשות יותר כמו דיכאון קליני/מאג'ורי וחרדות. בארה"ב התמחיתי בטיפול באלימות/התעללות במשפחה, על כל גווניה.

כיצד אני רואה טיפול? טיפול הנו מסע נפשי, במהלכו נבנית ומתחזקת היכולת להתבונן פנימה ולקיים דיאלוג פנימי אותנטי, תוך חיפוש ומציאת קולך שלך, את עצמך, במרחב בטוח ולא שיפוטי.
טיפול יכול לאפשר למצוא כוחות ואומץ להתגבר על מעצורים פנימיים, להרפות מלחצים חיצוניים ולקיים חיים אמיתיים ובעלי משמעות.

כיום מעבר לקליניקה ברחובות, אני עובדת בארגון ״עמך״, עמותה המטפלת בניצולי שואה ובני הדור השני, יחידים וקבוצות, מדריכה מטפלים בפסיכותרפיה.
מעבר לכך, אני עוסקת בנושא יצירתיות, איך להפיח חיות וחיוניות דרך "יצירתיות יומיומית", לברוא את היש האישי בעולמנו ומרצה בתכנית למטפלים בגיל השלישי של ״עמך״ בנושא "יצירתיות כמפיחת חיות בערוב החיים".
בנוסף, בשנים האחרונות אני מעבירה סדנאות בנושא "על החיים ועל המוות" העוסקות במיצוי והשלמה עם החיים, מתוך הכרה בסופיותם.

השכלה אקדמית

M.A פסיכולוגיה קלינית, אוניברסיטת בן גוריון.
אחרי סיום הלימודים עבדתי כפסיכולוגית בשרותי הייעוץ לסטודנט באוניברסיטה העברית ובהמשך בבית חולים הפסיכיאטרי ״באר יעקב״, במב״ן.
בשנת 2004 נסעתי לארבע שנים לארה״ב. בעת שהותי בארה״ב למדתי בתכנית לפסיכותרפיה של המכון הפסיכואנליטי בדאלאס, טקסס וטפלתי ב Jewish Family Service במטופלים הסובלים מאלימות/התעללות במשפחה בעבר ובהווה.
עם חזרתי לארץ, התחלתי לעבוד בעמך, עמותה המטפלת בניצולי שואה והדור השני ולמדתי במכון ויניקוט. במקביל פתחתי את הקליניקה ברחובות מחדש.
בשנת 2018 הוצע לי לנהל את סניף עמך רחובות והשפלה.
במקביל עובדת בקליניקה ברחובות.


ניסיון מקצועי


צור קשר