<<חזור לחיפושאולי שנידר


אולי שנידר

פסיכולוגית קלינית


מתוך הנסיון הרב והמגוון שצברתי לאורך השנים, אני מאמינה כי אנשים יכולים לעבור במסגרת הטיפול הפסיכולוגי תהליך משמעותי של שינוי, שייטיב את תחושת הרווחה, האושר והמשמעות שהם חווים.


תחומי התמחות:
חרדה ופוביה,דיכאון,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים,פעוטות,טיפול במתבגרים

אני פסיכולוגית קלינית, עוסקת בטיפול במבוגרים ובמתבגרים ובהדרכה להורים.
כמו כן, אני מטפלת בטיפולים משולבים של הורה וילד בגילאי הינקות, סביב קשיים המתעוררים ביצירת הקשר בין ההורה לילד בשנת החיים הראשונה, מתוך אמונה שטיפול בשלב זה הינו משמעותי למניעת התקבעות של קשיים רגשיים בהמשך החיים.
כיום אני בתהליך הכשרה במסלול ארבע שנתי של טיפול קבוצתי, ומאמינה כי תהליכי שינוי פנימיים יכולים להתרחש כאשר אנשים נפגשים זה עם זה גם כקבוצה, במרחב מוגן של טיפול.
לאורך השנים צברתי נסיון טיפולי רב, והוכשרתי במספר גישות וטכניקות טיפוליות. אני מרגישה כי ארגז הכלים המקצועי שלי מאפשר לי להתאים את הגישה הטיפולית המתאימה עבור כל מטופל, בהתאם לצרכים שלו ולקשיים שבגינם הוא פנה לטיפול. אני מאמינה כי טיפול מושתת בראש ובראשונה על קשר אמפתי, הדדי, ואותנטי, בו המטפל והמטופל נפגשים זה עם זה כדי להרחיב את יכולתו של המטופל להביא לידי ביטוי את מי שהוא, ולהתמודד באופן אמיץ עם מצוקותיו וקשייו החוסמים אותו מלחוש רווחה, סיפוק והתפתחות.


פסיכולוגית קלינית מומחית (MA)
קנדידטית במכון לאנליזה קבוצתית
בעלת הכשרה בטיפולי הורה- תינוק
בעלת הכשרה בטיפולים מבוססי מיינדפולנס
בעבר-
מטפלת במרפאת ילדים ונוער ובמחלקת יום לנוער במרכז לבריאות הנפש גהה
מטפלת במכון גיל הינקות- המרכז הבינתחומי הרצליה
מרצה במסגרות אקדמיות שונות

<<חזור לחיפוש