<<חזור לחיפושלורן לוקסנבורג


לורן לוקסנבורג

עו''ס קלינית, מטפלת ומדריכה זוגית ומשפחתית מוסמכת


טיפול זוגי- טרום נישואין ובמהלך נישואין. משברי גירושין. בעיות תקשורת במשפחה. התמודדות אישית במשברי חיים. טיפול במשברי שכול ואובדן


תחומי התמחות:
בעיות משפחתיות וזוגיות,אבל ואובדן,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים, בעיות במיניות וזהות מינית


צור קשר עם לורן לוקסנבורגנולדתי וגדלתי בדרום אפריקה ועליתי ארצה בשנת 1977. אחרי שסיימתי את לימודי כעובדת סוציאלית באוניברסיטת בר אילן, עבדתי במשך 20 שנים כעו"ס במחלקות לשירותים חברתיים וב-15 שנים האחרונות ניהלתי את התחנה לטיפול זוגי ומשפחתי במועצה האזורית עמק חפר.
צברתי ניסיון רב וידע מקצועי עשיר. עבדתי עם מגוון רחב של אנשים, זוגות וממשפחות, גם כעו"ס וגם כמטפלת זוגית ומשפחתית וכמדריכה של מטפלים אחרים.
אני מאמינה שלכל אדם יש עושר פנימי וכוחות ייחודיים משלו, אשר גם אם בעת הזו אינם באים לידי ביטוי ומימוש במישור האישי, הזוגי או המשפחתי, הם קיימים ולא נכחדו עקב משברים אישיים או זוגיים. האתגר שלי הוא למצוא את הדרך לזהות ולעורר מחדש את הכוחות הפנימיים הייחודיים שיש לכל אדם כדי שישמשו כמנוף לאינטראקציה זוגית משביעת רצון.
אני מאמינה בשילוב אינטגרטיבי של שיטות טיפוליות מגוונות ומאמינה שמסגרת טיפולית מקצועית ותומכת היא המקום להתבונן על עצמינו ועל חיינו, לשאול שאלות ולחפש תשובות, לפגוש את היכולות ואת נקודות הכוח שבנו, להבין, לרכוש כלים ולהשתחרר מכבלים ולצמוח.


MSW- תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית (אוניברסיטת בר אילן)
מטפלת ומדריכה זוגית ומשפחתית מוסמכת ע"י האגודה הישראלית לטיפול זוגי ומשפחתי
לימודי פסיכותרפיה - ת.ל.מ.
התמחות שכול ואובדן - בי"ס לעובד ים סוציאליים
20 שנים - עובדת סוציאלית במחלקות לשירותים חברתיים
15 שנים - ניהול התחנה לטיפול זוגי ומשפחתי - מועצה האזורית עמק חפר

<<חזור לחיפוש