טלי החתי מולר

,
פסיכותרפיה משלבת גוף נפש רוח


תחומי התמחות יחודיים:

התמודדות עם משברי חיים
קשיים רגשיים
דכאון חרדה
כאבים פסיכו סומטים
התמכרויות,הפרעות אכילה
אבל ואובדן
בעיות משפחתיות וזוגיות
הורות
טראומות

פרטי קשר

אזור טיפול: חיפה,צפון,קרית טבעון

כתובת: מעלה אבשלום 30 טבעון[קריית חרושת] - קרית טבעון
שפות טיפול:עברית
"התבגרות אמיתית דורשת מאיתנו לגלות את עומק פצעינו,את הצער מן העבר,הכמיהה שלא באה על סיפוקה העצב שאגרנו בתוכנו כל חיינו,ולהביא הבנה ומודעות לפצעינו הישנים,ולקשב אוהב לכל תחום בחיינו". גק קורנפילד מתוך דרך הלב.


אני עובדת סוציאלית ופסיכותרפיסטית. טיפול פסיכולוגי בקרית טבעון. מטפלת בצעירים ומבוגרים החשים מצוקות נפשיות וגופניות משברי חיים, דיכאון, קשיים בינאישיים במערכות יחסים או בהסתגלות חברתית ,או חווים תופעות פסיכוסומטיות מטרידות. בעלת ניסיון רב בטיפול בפגיעות מיניות, מצבי אובדן, התמכרויות כגון התמכרות לאוכל, יחסים תלותיים, התמכרות למין, התמכרות לאינטרנט, התמכרות לסמים שונים וכן התלבטויות סביב נושאי הורות וזוגיות.

אני מאמינה כי כל אחד רוצה ויכול להיות הוא עצמו, מחובר למהותו. בכל אחד ואחת, קיים הצורך להרגיש שייך, ליצור מערכות יחסים מספקות עם האנשים המשמעותיים לו, ולמצוא משמעות בחייהם. אני מאמינה ונוכחת כל פעם מחדש ביחסים המיוחדים שנוצרים בחדר הטיפול וביכולתם לסייע לכל אחד ואחת למלא צרכים אלו.


כיצד אני מטפלת

לדעת בעומק ליבנו,שיש מקום בתוכנו בו נוכל לנוח.

מטרת הטפול, להביא למודעות, קבלה, הכלה ושלום פנימי, ומכאן לרפוי גדילה ויחסים מספקים, ואותנטיים עם הסביבה.

אופי הטפול נגזר מפסיכותרפיה המשלבת גוף נפש רוח, המאמינה כי ריפוי מלא של אדם הוא תהליך הכולל את כל רמות הקיום והתודעה הרגשית, נפשית, פיזית, אנרגטית ורוחנית. בטיפול אני שמה דגש על הקשב פנימה,להינכחות והתבוננות מודעת וחוויתית לרגשות לתחושות הגוף,למאבקים הפנימיים, והמוחצנים.

בפסיכותרפיה ממוקדת גוף נפש, אני מתייחסת למכלול חייו של האדם. לתחושותיו הרגשיות כמו גם לחוויותיו הגופניות. אני משתמשת לפי הצורך בשיטות של הרפיה התמקדות,נשימות ,דמיון מודרך ועוד,תוך התיחסות והתבוננות משותפת באיך ובמה שעולה בחדר ב"כאן ועכשיו". העבודה הטיפולית נעשית תוך מתן תשומת לב ורגישות לאופי היחסים ,ולבנית האמון איתי ובחיים בכלל. הטיפול מאפשר התבוננות פנימה, ותוך יצירת אמון משותף, אני מאמינה כי ניתן לסייע לכל אדם להגיע לרווחה נפשית וגופנית.


השכלה אקדמאית והכשרה

עובדת סוציאלית ופסיכותרפיסטית.

בוגרת התכנית התלת שנתית ללימודי פסיכותרפיה גוף נפש, אוניברסיטת חיפה ומרכז שילוב.

לימודי הנחית קבוצות הורים, אוניברסיטת חיפה.

טיפול בפגיעות מיניות בנערות, גברים והדרכת עמיתים בנושא, במרכז הרב תחומי.

לימודי הדרכת סטודנטים, אוניברסיטת חיפה.

עברתי השתלמויות רבות בתחום התמכרויות, מצבי משבר ואובדן, יחסי אישות, גישור ואלימות במשפחה, וקשיים בהסתגלות חברתית.

ניסיון מקצועי

ניסיון רב בעבודה טיפולית עם גברים ונשים במצבי מצוקה עקב חרדה, דיכאון, משברי חיים, חולי ,אובדן, וקשיים במשפחה, זוגיות או הורות. אנשים המצויים בסבל נפשי , גופני, המצויים בצמתים של חיפוש שייכות ומשמעות.

בעלת נסיון רב בעבודה עם מתמכרים כולל התמחות בעבודה לפי 12 הצעדים.

במסגרת עבודתי מרובת השנים כעובדת סוציאלית בעיריית חיפה טיפלתי בבעיות אישות במשפחה, אלימות במשפחה,משפחות חד הוריות ,הנחיתי משפחות אומנה,טיפלתי בנערות המצויות במצוקה, באסירים משוחררים, בנפגעות מינית ובנפגעים ופוגעים מינית. הדרכתי סטודנטים ועמיתים.


על הספה  כל הזכויות שמורות לאתר על הספה ©


טיפול פסיכולוגי  |  טיפול בילדים  |  טיפול זוגי  |  פסיכיאטר  |  הפרעות אכילה  |  לקויות למידה  |  קלינאית תקשורת  |  טיפול בדיכאון  |  טיפול בחרדה
טיפול נפשי  |  הדרכת הורים  |  פסיכולוג ילדים