<<חזור לחיפושחיים פינקלמן


חיים פינקלמן

פסיכולוג קליני מומחה


פסיכולוג המטפל במבוגרים, בני נוער וילדים. מטפל בגישה פסיכודינאמית, ובכלים טיפוליים ממוקדים, לרבות CBT. בנוסף, מטפל זוגי, מעביר הדרכות הורים, ואבחונים.


תחומי התמחות:
בריאות הנפש,חרדה ופוביה,דיכאון,בעיות משפחתיות וזוגיות,אבל ואובדן,לקויות למידה קשב וריכוז,פוסט טראומה,בעיות שינה,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים


צור קשר עם חיים פינקלמןשמי חיים פינקלמן, אני פסיכולוג קליני מומחה. אני מטפל במבוגרים, נוער וילדים בקליניקה פרטית בתל אביב.

לאתר שלי לחץ כאן


אני מטפל בגישה פסיכודינאמית, ומשתמש בכלים טיפוליים ממוקדים במידת הצורך, לרבות CBT.

הסוגיות בהן אני עוסק בטיפול הן מגוונות- מימוש עצמי, סוגיות שקשורות לזוגיות ולתחום המקצועי, חרדות, דיכאון, בעיות התנהגות וסוגיות רגשיות אצל ילדים, קשיים בקשב ובריכוז, יחסים במשפחה, סוגיות של זהות ומיניות, משברי חיים, פוסט טראומה ועוד.

עוד אני עוסק גם בטיפול זוגי, הדרכות הורים, ובאבחונים- הערכות בהקשרים משפטיים, אבחונים פסיכודיאגנוסטים, פסיכודידקטים, ועוד.

במהלך הכשרתי, ובהמשך דרכי המקצועית, עבדתי במסגרות שונות, בהן רכשתי ניסיון מעשי בעבודה טיפולית בהקשרים רבים. עבדתי, בין היתר, בבי"ח שניידר, במרכז לבריאות הנפש "גהה", במרפאה לברה"נ בחולון, במכון "ת.ל.מ" בתל אביב, ובמרכז הרפואי "ברזילי". בנוסף, רכשתי- ואני ממשיך לרכוש גם כיום- ידע תיאורטי מעמיק סביב נושאים אשר קשורים לטיפול, בעיקר בתחום הפסיכודינאמי. כמו כן, אני כותב על נושאים אשר קשורים לפסיכולוגיה, טיפול, ובנושאי תרבות.

<<חזור לחיפוש