על הספה - פורומי מומחים

פורום קורונה

האם מדובר בקורונה

פורום קורונה

פורום טיפול בצל קורונה הפורום מנוהל ע"י מיטב המומחים בבריאות הנפש של אתר על הספה.

אודות הפורום

ברוכים הבאים לפורום "טיפול בצל קורונה". פורום זה נפתח כמענה לתקופה המורכבת אשר כולנו עוברים, במטרה לסייע לציבור להתמודד טוב יותר עם ההנחיות המגבילות, עם הבדידות ועם מצבי חרדה וחוסר ודאות אשר כולנו חווים בעקבות המצב הנוכחי. בפורום זה נענה על שאלות אשר קשורות לאפשרויות לטיפול פסיכולוגי בתקופה הנוכחית- האם אפשר לקבל טיפול, באלו תנאים, ואיפה?

בנוסף, בפורום נתייחס לשאלות שונות אשר קשורות לאתגרים וקשיים רגשיים אשר קשורים במיוחד בתקופה הזו – ויסות הרגשות והחרדה, שימור הזוגיות, בריאות הנפש בזמן בידוד, סוגיות משפחתיות והתמודדות עם הילדים, עם שאלותיהם ושמירת שגרה ביתית שפויה. נשמח לשמוע מכם מה אתם צריכים ומה יכול לסייע לשרוד ימים אלו בבריאות נפשית טובה ככל הניתן.


שאלה:  האם מדובר בקורונה  -  (אור)


שלום! אני בן 19 וכבר מעל לשבוע אני משתעל(ללא תסמינים נוספים), אך זה לא שיעול רגיל ואני אסביר. במידה ואני נושם רגיל דרך האף, אני לא מרגיש שום רצון להשתעל, אבל ברגע שאני מוצעא אוויר מהפה וטיפה מאמץ את הגרון, אני מרגיש סוג של גירוי בגרון כאילו משהו "מבעבע" שם(אולי זו ליחה? כי לפעמים יוצא מצב שהרוק שלי יוצא עם מרקם של ריר אבל בדרך כלל הוא שקוף) ואז זה גורם לי לשיעול שבו שומעים את אותו ביעבוע. חוזר ואומר אין לי שום תסמינים נוספים. קראתי באינטרנט שקורונה זה רק שיעול יבש, אבל קשה לי לומר אם מדובר בשיעול יבש כי אני לא מבען בזה כל כך... האם זה נשמע כמו קורונה, או שזה נשמע כמו שיעול רטוב שנובע מהתקררות? תודה רבה!

תשובה:  האם מדובר בקורונה


שלום אור, הפורום מיועד לשלאלות בתחום בריאות הנפש. זו שאלה שעליך להפנות לרופא שלך. בריאות!
 X