על הספה - פורומי מומחים

פורום זוגיות

איך להפסיק לחשוב על בחור מסוים?

פורום זוגיות

פורום זוגיות , טיפול זוגי מנהלת הפורום שרי וינר
פורום זוגיות , טיפול זוגי
שרי וינר : פסיכוטרפסטית, מטפלת זוגית ומשפחתית, מגשרת, מדריכה מוסמכת לטיפול זוגי ומשפחתי. בעלת ניסיון רב בטיפול זוגי ומשפחתי על רקע משברי חיים. מאמינה בהתייחסות למשבר הזוגי כהזדמנות לבנייה מותאמת ומשודרגת להמשך החיים המשותפים.

זוגיות- זוגיות טובה הינה המדד המשמעותי ביותר שנמצא במחקרים כמנבא את יכולתו של האדם להיות מאושר. זוגיות טובה הינה זוגיות שבני הזוג לא מתייחסים אליה כמובן מאליו אלא מתחזקים ומטפחים אותה ועל ידי כך הזוגיות מתפתחת ומשתדרגת ומהווה מקור לכח ואושר .

זוגיות טובה אמורה לתת מענה הולם לכל אחד מבני הזוג בנפרד וביחד. הזוגיות עוברת הרבה קשיים מתחים והתלבטויות שקשורים לצמיחה האישית של כל אחד, להפיכת הזוג למשפחה, לחינוך וגידול הילדים ,לקשיים כלכלים,למעורבות המשפחה המורחבת, ליחסים האינטימיים. כדי להצליח לעבור את כל אלו בצורה ראויה הזוגיות צריכה להיות חזקה ומיטיבה.

בפורום זה נעסוק בשאלות שמלוות את הזוגיות ושמירתה. כמו כן נתייחס לשאלות שמלוות את אלו שהחליטו לפרק את הזוגיות וכיצד לעשות זאת בצורה מכבדת והולמת ופחות פוגענית.


שאלה:  איך להפסיק לחשוב על בחור מסוים?  -  (מישהי)


שלום, יש איזה בחור שאני מתקשה להפסיק לחשוב עליו. אחת העצות שנתקלתי בהן ביוטיוב הייתה לראות את האדם הזה כפי שהוא באמת, אדם כמו כולם עם מגרעות וחסרונות ולא כאיזה אידאל מושלם. עצה יפה ללא ספק, אך... איך אוכל ליישם אותה אם מעולם לא פגשתי את הבחור הזה במציאות ומעולם לא שוחחנו אפילו בטלפון? זה גם לא יקרה לעולם. אז מה עושים? איך לשכוח ממנו כבר?

תשובה:  איך להפסיק לחשוב על בחור מסוים?


הי מישהי. קשה לי לענות לשאלה הזו. את מעוניינת במישהו שלא פגשת ואולי לא תפגשי. רק הזמן יעזור לך לשכוח מכך. הכרויות חדשות יעזרו לכך גם. בהצלחה.
 X