חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

עוסקת בטיפול בפעוטות, ילדים והוריהם. מאמינה בעבודה הלוקחת בחשבון את המעגלים בתוכם הילד חי ופועל, ובשיתוף פעולה עם הדמויות המשמעותיות בחייו.

תחומי התמחות

טיפול בילדים ופעוטות, טיפול דיאדי, אבל אבדן ומשבר, לקויות התפתחותיות, קשב וריכוז, ויסות רגשי, הדרכת הורים, חרדות

  • אזור טיפול:   שרון,עמק חפר
  • כתובת:   כוכב הים 67, חופית
  • שפות טיפול:   עברית
  • טלפון:   

אודות מיכל עזרא בסיס

נעים לי מאוד, שמי מיכל, אמא לשלושה ילדים, אותם אני חולקת באהבה יחד עם בן זוגי. מתגוררת בבית חרות.


השכלה אקדמית

MA פסיכולוגיה התפתחותית, האוניברסיטה העברית, סיום בהצטיינות.
התמחות בפסיכולוגיה חינוכית בשרות פסיכולוגי חינוכי, כפר סבא, ובהמשך ועד היום בשרות הפסיכולוגי חינוכי התפתחותי של נתניה. כיום, מומחית בפסיכולוגיה חינוכית.
התמחות בפסיכולוגיה התפתחותית בשרות הפסיכולוגי חינוכי התפתחותי, נתניה, ובמכון להתפתחות הילד, כללית. כיום, מומחית בפסיכולוגיה התפתחותית.
עובדת כפסיכולוגית מזה 15 שנה במגוון מסגרות: בעבודתי בשרות הפסיכולוגי אני משמשת מזה מספר שנים כאחראית סקטור רגשי במרכז לגיל הרך, ועוסקת בטיפול. לאורך השנים עבודתי בשרות הפסיכולוגי כללה בנוסף ליווי של צוותים חינוכיים (בתי ספר, כיתות לחינוך מיוחד, גנים רגילים וגני חינוך מיוחד), אבחונים פסיכולוגיים לילדי גן ובית ספר, אבחוני בשלות לכיתה א' ואבחונים פסיכו-דידקטיים, וכן טיפולים פרטניים, דיאדיים, טיפול בטראומה, ועבודה עם הורים באופן פרטני, או באמצעות סדנאות קבוצתיות.
בעברי, עבדתי כפסיכולוגית במכון להתפתחות הילד, ובמסגרת זו הרחבתי את התנסותי באבחון פעוטות עם לקויות התפתחותיות, ובטיפולים בילדים, פעוטות, תינוקות והוריהם.
כיום אני מחלקת את עבודתי בין המסגרת הציבורית, לבין קליניקה פרטית. טיפול אותו אני מציעה הנו טיפול פרטני, דיאדי, או באמצעות עבודה עם הורים, וזאת בהתאם לצורך שעולה לאחר הערכה. הטיפול מתבצע על פי גישה דינאמית, ובשילוב של כלים מעולם ה CBT.


ניסיון מקצועי


צור קשר עם מיכל עזרא בסיס