שרית קאן

פסיכולוגית קלינית מומחית

שרית קאן - פסיכולוגית קלינית מומחית

אני מטפלת במבוגרים ובני נוער המתמודדים עם קשיים רגשיים מגוונים: חוויות של חוסר ערך, חוסר משמעות, דיכאון וחרדה, קשיים בגיבוש זהות אישית ומקצועית, ביצירת קשר אינטימי וזוגי, קשיים בתחום הזוגי, התמודדות עם אבל ואובדן, טראומה ומשברי חיים מגוונים הנובעים מאירועי חיים קשים (מחלות, פרידה, פיטורין ועוד), הפרעות אישיות.

בעבודה עם מתבגרים, עוסקת גם בהדרכות הורים ומשלבת בין הכוונה מעשית בהתמודדות עם המתבגר להתבוננות במצבו הרגשי של ההורה.

אני עוסקת גם בטיפול קבוצתי ומנוסה בין היתר בעבודה עם אנשים המתמודדים עם מחלות כרוניות.

כיצד אני מטפלת?אני מטפלת בגישה הדינמית ומנוסה בטיפולים ארוכי טווח וקצרי טווח כאחד. משלבת טכניקות מטיפולי CBT ומטיפול דינמי ממוקד על פי צרכי המטופל.

אני מאמיןשלום, שמי שרית ואני פסיכולוגית קלינית מומחית.

אני מניחה שאם הגעת עד לכאן, מלווה אותך כאב שמציק ומכביד. אולי הוא נמצא ליד החיים, רחוק מעין הסביבה, אך מורגש היטב לך. אולי הוא בחוץ, משבש ומפריע לחיים לזרום כסדרם.

אני מאמינה גדולה בכוחו של טיפול טוב לייצר שינוי וגדילה.

במפגש עם מטופל חדש אני מחפשת לפני הכל את נקודת החיבור אל האדם הספציפי מתוך הבנה שמעבר לכל שיטת טיפול, האוירה הנוצרת בחדר היא מרכיב משמעותי ביותר בתהליך של שינוי. מתוך מקום של בטחון ואמון ניתן להתחיל לדעת את עצמנו, להחשף, לגעת ברגשות מנותקים, כואבים, אולי אפילו מביכים. בעבודה משותפת ובאוירה של תקווה ותמיכה, אפשר להתחיל לגדול מבפנים, לבנות את שאיננו בנוי, ולחוות את עצמנו ואת העולם סביבנו בצורה שלווה יותר ומכאיבה פחות.

אני מאמינה שניתן ללהתמודד עם משברי חיים, גם כשהם קשים ויש להם השלכות על המשך חיינו, ושלכולנו מגיע לא להיות לבד בשעה שקשה מידיי.