חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

שלום. אני פסיכולוג קליני מומחה בכיר,ותיק ומנוסה, מדריך מוסמך לפסיכותרפיה התמחתי בבי"ח פרדסיה ובמכון גורן -קרץ השתלמתי בבי"ס לפסיכותרפיה ת"א, למדתי פסיכותרפיה ברוח הבודהיזם,

תחומי התמחות

הפרעות אכילה,בריאות הנפש,דיכאון,חרדה ,קשיים במיניות וזהות מינית,בעיות משפחתיות וזוגיות, עיסוק במשברי חיים,

  • אזור טיפול:   

    תל אביב וגוש דן,שרון
  • כתובת:   

    רח גורדון 86 תל אביב, רח הבנים 15 רמות השבים.
  • שפות טיפול:   

    עברית,אנגלית
  • טלפון:   


אודות רמי שורץ

אני פסיכולוג קליני בכיר ומנוסה, ניסיוני בטיפול במתבגרים ,בוגרים, זוגות, קבוצות, הדרכת הורים, והדרכת מטפלים. אני מנהל קליניקה בתל אביב ברח' גורדון 86 כ30 שנה, ומקבל בביתי שברמות השבים רח' הבנים 15. עולם התוכן והרקע התאורטי מהם אני בא מגוונים, גישתי היא אקלקטית אינטגרטיבית, עולם זה משלב התנסות ולמידה במספר בתי אולפנה שפועלים בגישות שונות: גישות פסיכודינמיות, פסיכואנליטיות,גישה אקזיסטנציאלית, גישה קוגניטיבית, גישות רציונליות ואי רציונליות,גישה בודהיסטית.
אמונתי שהגישות השונות מתארות ומנסות להסביר חלקים שונים של המציאות, מנקודות מבט שונות ומתוך השקפות שונות, היות שהמציאות מורכבת יש צורך להרחיב את הפרספקטיבה ולהתבונן במציאות הרגשית מכמה שיותר נקודות מבט, כל אחת מהגישות חושפת חלק אחר של המציאות, כל אחת מהגישות כרצועה בעור הנמר, רק צירופן ושילובן מקרב ומאפשר הבנה רחבה יותר ועמוקה יותר של העולם הנפשי החידתי.


השכלה אקדמית

התחלתי את לימודי באוניברסיטת תל אביב , השלמתי תואר ראשון ושני,כפסיכולוג קליני, ובפילוסופיה .לאחר לימודי עבדתי כמטפל במכון רודי, במכון קרץ' גורן , ובמכון רמת אביב לפסיכותרפיה. כמו כן עבדתי בבי"ח פרדסיה במקביל לימדתי באוניברסיטת תל אביב מבוא לפסיכותרפיה , העברתי סדנה לסטודנטים לתואר ראשון - ליווי יולדות בבי"ח שיבא, העברתי סדנה לקבוצות במחלקה לריפוי בעיסוק באוניברסיטת תל אביב,ולימדתי פסיכותרפיה בלסלי קולג' השתלמתי בבית הספר לפסיכותרפיה, כמו כן למדתי פסיכודהרמה חוכמת הנפש הבודהיסטית בקמפוס ברושים.


ניסיון מקצועי


צור קשר