<<חזור לחיפושרחל פצ'ניק פומפס


רחל פצ'ניק פומפס

מטפלת ומדריכה זוגית מוסמכת ומטפלת מינית מוסמכת


אני מאמינה כי בטיפול שבו נוצר קשר טוב ואמון, שיח אמפתי ורגיש ניתן למצא את הדרך לשינוי, שיפור והעצמת המערכת הזוגית והמינית. השילוב בין טיפול זוגי ומיני מאפשר תהליך עמוק ועשיר יותר.


תחומי התמחות:
קשיים ומשברים בזוגיות, בעיות בתיפקוד מיני, טיפול בלהט''ב, קושי בתקשורת זוגית ומינית, קושי ביצירת זוגיות


צור קשר עם רחל פצ'ניק פומפסמטפלת ומדריכה זוגית ומשפחתית מוסמכת ומטפלת מינית מוסמכת. אני מביאה איתי הרבה אהבה למקצוע, אכפתיות, סקרנות, גמישות ויכולת להתאים את הגישה הטיפולית למטופל בהתאם לצרכים האישיים. בעלת נסיון עשיר בטיפול פרטני, זוגי ומיני במגוון קשיים ומשברים בזוגיות ובעיות בתפקוד המיני. העובדה שאני גם מטפלת זוגית וגם מטפלת מינית, הופכת את הטיפול לתהליך עשיר ומעמיק יותר. שילוב זה מאפשר להתבונן בחיבור בין הסימפטומים המיניים והדפוסים הזוגיים, במטרה לשפר ולהעצים את המערכת הזוגית מינית.


לאתר שלי


מטפלת מינית מוסמכת על ידי האגודה הישראלית לטיפול מיני - איט"ם.
בוגרת תכנית הלימודים: "מין, מיניות ומה שביניהם" - ביה"ס ללימודי המשך הפקולטה לרפואה, אוניברסיטת תל אביב.
התמחות במרפאה לטיפול מיני בבית חולים שיקומי "רעות", ו"מרכז אישי"- מרכז לטיפול מיני, זוגי, פרטני וסרוגייט.
מטפלת ומדריכה זוגית ומשפחתית מוסמכת על ידי האגודה לטיפול במשפחה.
בוגרת התכנית לפסיכותרפיה דינאמית זוגית בת.ל.מ.
תכנית להדרכה בטיפול זוגי ומשפחתי - מכון שינוי.
במהלך השנים צברתי ידע רב ונסיון קליני בטיפול פרטני, זוגי ומיני אותו אני מגבה ומעשירה בהשתלמויות שונות, ימי עיון וסדנאות מגוונות.
כיום עובדת בקליניקה הפרטית, במרכז "אישי" לטיפול מיני, במרכז "רותם" לטיפול במיניות, "מכון קלייר רבין" לטיפול פרטני וזוגי ו"מכון איזונים".
בעבר עבדתי במספר תחנות לטיפול זוגי ומשפחתי כמטפלת ומדריכה מטפלים בתהליך ההסמכה.
לאורך השנים טיפלתי באוכלוסייה מגוונת בשלבים השונים של מעגל החיים המתמודדים עם תכנים הקשורים בזוגיות לפני נישואין, השפעת הלידה על הזוגיות, בגידה ומשברי נישואין, שיפור התקשורת הזוגית, הדרכה הורית, זוגיות הומו-לסבית ועוד.
בטיפול המיני אני עוסקת בהפרעות בתפקוד המיני בקרב גברים ונשים, הבאות לידי ביטוי במגוון צורות: ירידה בחשק המיני, קושי להגיע לאורגזמה, כאבים ביחסי מין, חרדת ביצוע, חרדה מאינטימיות, חוסר סיפוק מחיי המין ובעיות בתקשורת המינית.

<<חזור לחיפוש