חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

נסיון רב ומומחיות בעב' עם זוגות המתמודדים עם קשיים ביחסים,מבוגרים עם מצוקות אישיות, ליווי בפרידה וגירושין ועוד.משלבת גישות שונות.קחו את ההזדמנות לצאת מהמשבר ולעשות שינוי.מחיר הוגן

תחומי התמחות

טיפול אישי, זוגי ומשפחתי. משברי חיים, גירושין, בגידה, קבלת החלטות,יעוץ טרום נישואין,הדרכת הורים, פרק ב'. תאום הורי.

  • אזור טיפול:   

    תל אביב וגוש דן,מרכז,שרון
  • כתובת:   

    נחשון 13 כפר סבא
  • שפות טיפול:   

    עברית
  • טלפון:   


אודות חגית פריידס

מומחיות בעבודה עם מבוגרים, זוגות, וומשפחות .
טיפול זוגי - עבודה עם זוגות המתמודדים עם משברי חיים, בעיות ביחסים, בעיות תקשורת, משבר בגידה, התלבטות לגבי עתיד הקשר, משבר גירושין, משפחות פרק ב' , טיפול משפחתי ועוד. נותנת יעוץ וליווי להורים ומשפחות בתהליכי פרידה וגירושין .
טיפול פרטני - מתמחה בטיפול אישי ממוקד. עבודה עם מבוגריםהחווים קשיים כמו: דמוי עצמי נמוך, חוסר בטחון, קבלת החלטות, בחירת בן זוג, אובדנים ועוד.
בטיפול אני מייצרת מרחב מאפשר ובטוח, וניתנת לכם ההזדמנות להיות קשובים לעצמכם ולאחר, ולהתבונן על המצב מנקודת מבט אחרת.
גישור –עוסקת בגישור משפחתי ובגישור בגירושין . במסגרת הגישור אני מסייעת לכם לבנות הסכם הוגן המותאם לצורכיכם ולצורכי הילדים תוך התייחסות מיוחדת לבניית הורות לאחר הגירושין.
במהלך כל שנות עבודתי צברתי ניסיון רב, התמחיתי בשיטות טיפול מגוונות לטווח קצר וארוך ורכשתי כלים ומיומנויות רבות אותם אני משלבת על-פי הצרכים שעולים.
ערכים ועקרונות שמנחים אותי בעבודתי:תקוה ואופטימיות, כבוד לזולת, פתיחות וחוסר שיפוטיות, סבלנות וסובלנות, הוגנות ויושרה מקצועית

אסיים בדבריה של מרסל פרוסט: "מסע תגליות אמיתי אינו מורכב ממציאות נופים חדשים, אלא מהתבוננות דרך עיניים חדשות" - תנו לעצמכם את ההזדמנות לעשות את השינוי .
קליניקה בכפר סבא ובתל אביב. ליצירת קשר ופרטים נוספים באתר:
https://www.hgf.co.il/


השכלה אקדמית

בעלת תואר שני MSW. בהכשרתי מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת על-ידי האגודה לטיפול משפחתי ומגשרת במשפחה עם התמחות בגישור גירושין. בעלת ניסיון בטיפול משנת 1988 עם מגוון אוכלוסיות במצבי משבר. עוסקת בטיפול בפרט, בזוג ובמשפחה ומתמחה בעבודה עם משפחות בתהליכי פרידה וגירושין. מגשרת משנת 2000 ומתמחה בגישור בגירושין. בעבר עבדתי במרכז לייעוץ נישואין במגזר הציבורי וביחידת הסיוע של בית המשפט לענייני משפחה.
כיום עובדת בקליניקה פרטית בטיפול ובגישור


ניסיון מקצועי


צור קשר