חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

אני מאמין שטיפול הוא מרחב להתפתחות והתגברות על קושי דרך קבלת תובנות וכלים להתמודד עם עצמינו ועם העולם. אני מאמין שיש צורך להתאים את הטיפול למטופלים השונים, ומשתמש בכלים מגוונים.

תחומי התמחות

טיפול במתבגרים, דימוי עצמי, יחסים, חרדות, דיכאון, גוף - נפש, אבל ואובדן, CBT, הדרכת הורים, משברי חיים, ויסות

  • אזור טיפול:   

    זיכרון יעקב / בנימינה, חוף הכרמל
  • כתובת:   

    דרך הדקל 63, גבע כרמל
  • שפות טיפול:   

    עברית,אנגלית
  • טלפון:   


אודות גיא פלומן

אני מאמין שכולנו מכירים את מגוון התחושות והמצבים, גם אם רק לרגעים. בהתאם לכך אני משתדל להנכיח בטיפול את ההיבטים האנושיים של מגוון התופעות הפסיכולוגיות איתם מתמודד המטופל. זאת על מנת להפחית שיפוטיות עצמית המתלווה לרוב לציפיותינו להתגבר על תכנים שחוזרים על עצמם.
הרקע שלי הוא בעיקר בתחום הפסיכולוגיה הקלאסית ועולם הטיפול הממוקד על גווניו (CBT, טיפול נראטיבי ועוד), ועם זאת יש לי ידע עשיר בפסיכותרפיה בודהיסטית, ובפסיכותרפיה גופנית. כלים אלו מרחיבים את הסתכלותי, ואת הצעותיי למטופל, בהתאם לצרכיו.
בטיפול במתבגרים אני משתדל לעבוד עם ההורים, לעיתים בפגישות משותפות עם הנער/ה, ככל שמפגש כזה נכון מקצועית ומתאים לשני הצדדים. השילוב של ההורה כחלק מרכזי בטיפול תורם להאצת התקדמות הטיפול. בעבודה עם ההורים אני שם דגש על העברת האחריות לנער, לחיזוק עצמאיותו ובטחונו העצמי, בהתאם למצבו.


השכלה אקדמית

b.sc -ביולוגיה ופסיכולוגיה בהצטיינות - אוניברסיטת חיפה
M.A פסיכולוגיה קלינית - האוניברסיטה העברית
קורסים והשתלמויות שונות בCBT
קורסים והשתלמויות בטיפול נראטיבי, טיפול ממוקד, פסיכותרפיה בודהיסטית, פסיכודרמה, לקויות למידה, טיפול בהורות והדרכת הורים.
הכשרה דו שנתית לטיפול בנשימה מעגלית וביו-אנרגיה.
מעל 10 שנות טיפול יחידני למתבגרים, מבוגרים צעירים, ומשפחות, במגוון קשיים.


ניסיון מקצועי


צור קשר