חזרה לדף החיפוש>>

למי מיועד הטיפול?

הטיפול בפסיכודרמה נע בין חוויה להתבוננות, ונועד להרחיב את חופש הפעולה, שמסייע להתגבר על משברים, לשנות דפוסים, ליזום ולנוע לעבר שאיפות שונות.

תחומי התמחות

בריאות הנפש,חרדה ופוביה,דיכאון,התמודדות עם משברי חיים,סיוע בפתרון קונפליקטים אישיים ובין-אישיים

 • אזור טיפול:   

  כפר סבא
 • כתובת:   

  כפר סבא
 • שפות טיפול:   

  עברית,אנגלית
 • טלפון:   

 • שנות ניסיון:   

  7
 • טווח גילאים:   

  מבוגרים

אודות אודי גולדשטיין

לפני 12 שנים התנסיתי לראשונה במשחק, במסגרת סדנת דרמה קצרה בתאטרון "קרוב" שבתחנה המרכזית בתל-אביב. ההתנסות ההיא גרמה לי להבין שלמרחב הדרמתי יש סגולות תרפויטיות רבות, וסימנה עבורי את תחילת הדרך לעבר תואר שני פסיכודרמה ועבודה בתחום.

האסוציאציה הרוווחת למילה דרמה קשורה בדרך כלל לתאטרון, אך התרגום שלה מיוונית הוא פעולה ומשמעות צמד המילים פסיכו-דרמה הן נפש בפעולה.

במהלך המפגשים אנו שמים דגש על שני ההיבטים הללו. מצד אחד אנו מתבוננים בנפש, על המאוויים, החסמים, החלקים והתפקידים שהיא מכילה בתוכה, ומצד שני אנו מגבירים את היכולת שלך לנוע לפעולה, ליזום, להגשים את רצונותייך וליצור בחייך שינוי, מתוך התובנות שעולות בטיפול.

בטיפול אנו משלבים שיחה ומתנסים בטכניקות שונות מעולם הטיפול בפסיכודרמה. השילוב של אמצעים משחקיים ובלתי מילוליים מאפשר להבין לעומק את דפוסי ההתנהגות שלך ולשנות את אלה שאינם יעילים עבורך יותר. במהלך התהליך נעזר ביכולת של המשחק לפתח ולהעצים אותך, אך יחד עם זאת חשוב לציין שהפסיכודרמה לא דורשת כשרון משחק או כל ידע בתחום ומתאימה לכל מי שמאמין בהתפתחות דרך לימוד פנימי, חווייתי, יצירתי מעמיק ומעשי.

אורך הטיפול משתנה, מתוך תשומת לב והתאמה למטרות, לצרכים ולקצב הנכונים לך להתקדם.


השכלה אקדמית

# MA במסלול למטפלים מנוסים באומנויות, אונ' חיפה
# מטפל מוסמך בפסיכודרמה, סמינר הקיבוצים
# שנת לימודי המשך במכון לפסיכותרפיה בתאטרון פלייבק


ניסיון מקצועי

כיום אני מדריך סטודנטים בתואר שני בחוג לפסיכודרמה במכללת סמינר הקיבוצים, מלווה נפגעי נפש בתחום השיקום התעסוקתי ומנחה קבוצות פסיכודרמה לקידום תהליכי שיקום במרכזים חברתיים של עמותת "אנוש" ועיריית הרצליה.

ניסיון תעסוקתי נוסף:
# ניהול מרכזים חברתיים לנפגעי נפש של עמותת "אנוש" נתניה .
# טיפול קבוצתי בפסיכודרמה והנחיית צוותים במרכזי יום לקשיש של עמותת מט"ב.
# טיפול קבוצתי בפסיכודרמה בתוכנית מרח"ב של השירות הפסיכולוגי החינוכי באשקלון.
# טיפול פרטני וקבוצתי בפסיכודרמה בנערים עם הפרעות התנהגות במשרד החינוך.
# הנחיית השתלמויות והרצאות: בית הספר לשיקום קרית אונו, אגף השיקום הפסיכולוגי בית החולים איכילוב, רעים - סטודיו קהילתי למחול ולתנועת הגוף.


צור קשר