<<חזור לחיפוששרית בן דוד


שרית בן דוד

מטפלת משפחתית וזוגית מוסמכת


מטפלת משפחתית וזוגית, מאמינה בעצמי ביכולת לייצר קשר בטוח ומכיל עם המטופל שדרכו ניתן לשנות חיים.


תחומי התמחות:
דיכאון,בעיות משפחתיות וזוגיות,אבל ואובדן,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים


צור קשר עם שרית בן דודלמה לי טיפול משפחתי וזוגי? אנחנו יצור חברתי שנמצא כל הזמן במערכות יחסים עם הורינו, בן זוגנו וילדינו. לפעמים יש לנו קושי באחת מהמערכות האלו והקושי הזה משבש לנו את תחושת הרווחה האישית, המקום האישי שלנו והבית שלנו מאבדים את תחושת ההגנה והביטחון והופכים להיות מקום מקשה או מערער עבורנו.
כל היום אנחנו עסוקים באינטראקציות עם אנשים. שואלים שאלות, מבקשים בקשות ומצפים לאינספור ציפיות. הגברת המודעות על מערכות היחסים שלנו, איך אנחנו מגיבים ומדוע ואיך אנחנו מתנהלים בסיטואציות יכולות לשפר ולשנות את המערכת כולה ולהכניס לחיינו הבנה של תהליכים שאנו עוברים כבני אדם וגם קצת שקט ושלווה.
אני מזמינה אתכם להיות חלק מחקירה זו, לאפשר לעצמכם את ההזדמנות לחוות קשר טיפולי בטוח ומכיל בגובה העיניים, שבאמצעותו אפשר לבנות משהו חדש ולהבנות דרכו.

שרית בן דוד, בעלת קליניקה פרטית ביבנה. עוסקת בטיפול אישי, זוגי, משפחתי והדרכת הורים.
עובדת סוציאלית (M.S.W) תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת חיפה וירושלים, מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת מטעם האגודה הישראלית לטיפול בחיי נישואין ובמשפחה, מנחת קבוצות טיפוליות ומאמנת אישית.
כיום, עוסקת בטיפול אישי, זוגי משפחתי והדרכת הורים. בנוסף לקליניקה הפרטית בעלת ניסיון מהמגזר הציבורי בעבודה במרכז הורים וילדים כמטפלת משפחתית וזוגית. כמו כן בעלת ניסיון בעבודה עם מתבגרים, עבודה במערכות הבריאות בטיפול בחולים ובני משפחותיהם שהתמודדו עם מצבי משבר וחולי כרוניים, בעלת ניסיון בטיפול קבוצתי: קבוצת זוגות, קבוצות הורים, קבוצות דיאדיות.
בקליניקה הפרטית מקבלת אנשים אשר מתמודדים עם קונפליקטים זוגיים, גירושין, משברי חיים, הדרכת הורים, קונפליקטים ביחסים עם משפחת המוצא. כמו כן טיפול פרטני במצבי דיכאון וחרדה.

<<חזור לחיפוש