<<חזור לחיפוששרון רזניק


שרון רזניק

פסיכולוגית קלינית מומחית


אני שרון, פסיכולוגית, בעלת .M.A בפסיכולוגיה קלינית. מטפלת במבוגרים, מתבגרים ומציעה גם הדרכות הורים. מתמחה בטיפול בנשים על רקע של היריון, לידה והורות.


תחומי התמחות:
חרדה ופוביה,דיכאון,בעיות משפחתיות וזוגיות,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים,טיפול במתבגרים


צור קשר עם שרון רזניקשמי שרון, פסיכולוגית בעלת M.A בפסיכולוגיה קלינית. למעלה מעשור אני לומדת, מתנדבת, עובדת וחוקרת בתחום הפסיכולוגיה ובריאות הנפש.
אני רואה את הקשר הטיפולי כמרכיב החשוב ביותר בכול שיטת טיפול. מאמינה בטיפול כמאפשר גדילה, שינוי, החלמה והקלה מכאבים פיזיים ונפשיים.
אני מטפלת בגישה דינמית, בדגש על דפוסי קשר ותהליכים לא מודעים המשפיעים על התנהלות האדם בחייו (התנהגותו, רגשותיו ומחשבותיו).

משלבת בטיפול גם כלים קוגניטיביים-התנהגותיים ממוקדים, במידת הצורך.

בעלת ניסיון רב בעבודה עם מטופלים המתמודדים עם מגוון קשיים על רקע טראומות, משברי חיים (אבל, אובדן, גירושים, פיטורים ועוד) קשיים רגשיים כגון חרדה ודיכאון, קשיים ביצירת קשרים בינאישיים וקשרים אינטימיים, דימוי עצמי נמוך ועוד.
במסגרת עבודתי במרפאת חווה בתל השומר, צברתי ידע מקצועי רב גם בטיפול בקשיים הייחודיים לנשים בשלבי ההיריון הלידה והמעבר להורות וכן נשים אשר מתמודדות עם בעיות פריון.
מקבלת בקליניקה ברעננה.


בעלת B.A בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בר אילן ו-M.A בפסיכולוגיה קלינית של המבוגר מהמרכז האקדמי רופין. את התארים השלמתי בהצטיינות.

ניסיון מקצועי:
את ניסיוני המקצועי צברתי במגוון רחב של מסגרות, בניהן:

התמחות בפסיכולוגיה קלינית במרפאות הפסיכולוגיות בי"ח שיבא, תל השומר. במסגרת עבודתי אני מטפלת במרפאה חווה (מרפאה לטיפול בנשים) מרפאת דרור (מרפאה לטיפול קוגנטיבי-התנהגותי למגוון הפרעות חרדה ודיכאון), במרפאת אדווה (מרפאה לטיפול דיאלקטי התנהגותי- DBT) וכמו כן במרפאה הכללית במגוון קשיים רגשיים ומשברי חיים.

התמחות בפסיכולוגיה קלינית ופרקטיקום קליני במחלקה פתוחה במרכז לבריאות הנפש שער מנשה.

היחידה להדרכת הורים במרפאה הפסיכולוגית בבית החולים לרפואת ילדים שניידר.

כיום מטפלת גם בקליניקה פרטית ברעננה

<<חזור לחיפוש