<<חזור לחיפוששחר בודניק


שחר בודניק

פסיכולוג קליני - מתמחה


מטפל במבוגרים צעירים, ילדים, מתבגרים והדרכות הורים באופן שרואה את האדם מעבר לקשיים ולבעיות שלו.


תחומי התמחות:
בריאות הנפש,דיכאון,לקויות למידה קשב וריכוז,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים,טיפול במתבגרים,חרדה, בעיות במיניות וזהות מינית וקשיים בין אישיים.


צור קשר עם שחר בודניקשלום,
שמי שחר. אני פסיכולוג קליני (אחרי התמחות ולפני בחינת המומחיות). אני מטפל בגישה פסיכודינאמית בשילוב של ידע והכרות עם החשיבה הבודהיסטית. אני מאמין שהטיפול מספק מקום בטוח להבנה, גילוי עצמי, העמקה וגדילה. כך, ניתן לצאת מדפוסים כואבים ומכאיבים, להגדיל את חופש הבחירה שלנו ולהניע תהליכים של חיוניות וחוויה של נוכחות בחיינו.
יש לי ניסיון בעבודה עם סטודנטים ומבוגרים צעירים המתמודדים עם חרדות, דיכאון וכן סוגיות של בטחון עצמי, זוגיות, זהות, מיניות ומגדר. כמו כן, אני מטפל "גיי פרנדלי" ויש לי הכרות טובה עם הקשיים והתמודדויות הייחודיים של הקהילה הלהט"בית.
נוסף על כך, יש לי ניסון רב בטיפול בבני נוער, ילדים ובהדרכת הורים. בעבודה עם ילדים אני עובד באמצעות טיפול במשחק (Play Therapy) בגישה פסיכודינאמית. הטיפול מסייע לילדים ובני נוער הסובלים מפחדים, קשיים חברתיים, קשיים בבית הספר, בעיות הסתגלות, בעיות התנהגות, הפרעת קשב וריכוז וקשיים במערכת היחסים בין הילד והוריו. כמו כן, יש לי ניסיון בעבודה עם בני נוער על הרצף האוטיסטי (אספרגר ו-ASD).


אני פסיכולוג בהכשרתי לאחר התמחות קלינית (ולפני מומחית) - מ.ר. 134069.
עובד כיום כפסיכולוג במרכז "קסל" של מוסד הרי ירושלים (לשעבר 'בני ברית') שם אני מטפל פרטנית בילדים, בני נוער והורים; מטפל במבוגרים צעירים (גילאי 20-40) מהקהילה הלהט"בית במסגרת הייעוץ הפתוח ב"בית הפתוח"; ומנחה קבוצות של מבוגרים צעירים על הרצף האוטיסטי (תכנית "רעים").
בהתמחות שלי עבדתי ביחידת השיקום במרפאת "ברזיל" של מערך טלביה (מבוגרים ואוכלוסיה פוסט-אשפוזית) ובמרפאת "משמר העם" בה עבדתי עם ילדים, בני נוער והוריהם.
כמו כן, אני נמצא בסוף השנה השלישית ללימודי פסיכותרפיה (לימודים מתמקדמים בטיפול) מטעם "מוסד הרי ירושלים" (לשעבר "בני ברית").
השכלה - אני בוגר תואר ראשון (B.A) בפסיכולוגיה מטעם אונ' "בן גוריון" בנגב ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית וחינוכית של הילד (M.A) מטעם האוניברסיטה העברית.

<<חזור לחיפוש