<<חזור לחיפושרמי שורץ


רמי שורץ

פסיכולוג קליני מומחה, מדריך לפסיכותרפיה


שלום. אני פסיכולוג קליני מומחה בכיר,ותיק ומנוסה, מדריך מוסמך לפסיכותרפיה התמחתי בבי"ח פרדסיה ובמכון גורן -קרץ השתלמתי בבי"ס לפסיכותרפיה ת"א, למדתי פסיכותרפיה ברוח הבודהיזם,


תחומי התמחות:
הפרעות אכילה,בריאות הנפש,דיכאון,חרדה ,קשיים במיניות וזהות מינית,בעיות משפחתיות וזוגיות, עיסוק במשברי חיים,


צור קשר עם רמי שורץאני פסיכולוג קליני בכיר ומנוסה, ניסיוני בטיפול במתבגרים ,בוגרים, זוגות, קבוצות, הדרכת הורים, והדרכת מטפלים. אני מנהל קליניקה בתל אביב ברח' גורדון 86 כ30 שנה, ומקבל בביתי שברמות השבים רח' הבנים 15. עולם התוכן והרקע התאורטי מהם אני בא מגוונים, גישתי היא אקלקטית אינטגרטיבית, עולם זה משלב התנסות ולמידה במספר בתי אולפנה שפועלים בגישות שונות: גישות פסיכודינמיות, פסיכואנליטיות,גישה אקזיסטנציאלית, גישה קוגניטיבית, גישות רציונליות ואי רציונליות,גישה בודהיסטית.
אמונתי שהגישות השונות מתארות ומנסות להסביר חלקים שונים של המציאות, מנקודות מבט שונות ומתוך השקפות שונות, היות שהמציאות מורכבת יש צורך להרחיב את הפרספקטיבה ולהתבונן במציאות הרגשית מכמה שיותר נקודות מבט, כל אחת מהגישות חושפת חלק אחר של המציאות, כל אחת מהגישות כרצועה בעור הנמר, רק צירופן ושילובן מקרב ומאפשר הבנה רחבה יותר ועמוקה יותר של העולם הנפשי החידתי.


התחלתי את לימודי באוניברסיטת תל אביב , השלמתי תואר ראשון ושני,כפסיכולוג קליני, ובפילוסופיה .לאחר לימודי עבדתי כמטפל במכון רודי, במכון קרץ' גורן , ובמכון רמת אביב לפסיכותרפיה. כמו כן עבדתי בבי"ח פרדסיה במקביל לימדתי באוניברסיטת תל אביב מבוא לפסיכותרפיה , העברתי סדנה לסטודנטים לתואר ראשון - ליווי יולדות בבי"ח שיבא, העברתי סדנה לקבוצות במחלקה לריפוי בעיסוק באוניברסיטת תל אביב,ולימדתי פסיכותרפיה בלסלי קולג' השתלמתי בבית הספר לפסיכותרפיה, כמו כן למדתי פסיכודהרמה חוכמת הנפש הבודהיסטית בקמפוס ברושים.

<<חזור לחיפוש