<<חזור לחיפושרבקה ישראלי אמסל


רבקה ישראלי אמסל

פסיכולוגית קלינית, מדריכה


פסיכולוגית קלינית, מדריכה. התמחות: בריאות נפש, דיכאון, חרדה, אובדן, פוסט טראומה, משברי חיים, קשיים ביחסים בינאישיים ובזוגיות דילמות סביב זהות אישית,


תחומי התמחות:
בריאות הנפש,דיכאון,אבל ואובדן,פוסט טראומה,התמודדות עם משברי חיים


צור קשר עם רבקה ישראלי אמסלמומחית בטיפול נפשי בבוגרים (מעל גיל 18) ובני הגיל השלישי המתמודדים עם: מצוקות רגשיות שונות, דיכאון, חרדות, פוביות, OCD, קשיים בינאישיים, משברי חיים, משברי זהות, משברים בזוגיות, מחלות נפש ומחלות גופניות, אבל, אובדן, טראומה, פיטורין, משברי קריירה.

בעבודתי הטיפולית אני משלבת גישות טיפוליות שונות: דינאמיות ארוכות טווח וגישות קצרות ממוקדות בבעיה ספציפית. משלבת טיפול ב-EMDR לטיפול בטראומות.

אני מאמינה שהטיפול צריך להיות מותאם אישית לצורכי המטופל, ושהמרחב הטיפולי אמור לאפשר צמיחה וגדילה אישית של המטופל תוך התבוננות בתהליכי הנפש.


בעלת תואר מוסמך (MA) בפסיכולוגיה - ארה"ב.
בעלת תואר מוסמך (M.Sc)בהתנהגות ארגונית - אונ.ת"א.

בעלת ניסיון עשיר של מעל 20 שנה הן בארץ והן בארה"ב בתחום הטיפולי במרפאות ציבוריות ופרטיות וכן משמשת כיועצת לארגונים פרטיים וממשלתיים בתחום עיסוקי.

את ניסיוני העשיר צברתי בעבודתי הן בארץ והן בארה"ב.עבדתי ועודני עובדת במרפאות לבריאות הנפש עם התנסות בטיפול במגוון רב של אנשים הסובלים מבעיות שונות. במקביל לעבודה הטיפולית אני גם מדריכה סטודנטים ומתמחים. כיום משמשת גם כפסיכולוגית קלינית ראשית במרפאה לבריאות הנפש במרכז הארץ.
בנוסף, בוחנת בועדות להענקת תואר מומחה בפסיכולוגיה קלינית.
הקליניקה הפרטית שלי ממוקמת קרוב לאוניברסיטת תל-אביב.

<<חזור לחיפוש