<<חזור לחיפושקרול יונס


קרול יונס

פסיכותרפיה והדרכה


פסיכותרפיה דינאמית או קוגניטיבית-התנהגותית, והדרכה על פסיכותרפיה ושיקום פסיכיאטרי


תחומי התמחות:
נכויות ומחלות כרוניות,בריאות הנפש,חרדה ופוביה,דיכאון,בעיות במיניות וזהות מינית,אבל ואובדן,פוסט טראומה,התמודדות עם משברי חיים


צור קשר עם קרול יונסאני עוסקת בפסיכותרפיה (טיפול נפשי) עם מתבגרים, בוגרים ובגיל השלישי בעיר מודיעין.

בהכשרתי אני בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים ,בוגרת התוכנית התלת שנתית לפסיכותרפיה מטעם המכון לפסיכואנליזה ע"ש איטינגון בירושלים וכן בוגרת התוכנית לטיפול קוגניטיבי התנהגותי במרכז לטראומה וחרדה בבי"ח הדסה עין כרם בירושלים.

אני מדריכה בכירה בתחום השיקום הפסיכיאטרי,מוסמכת בניהול מסגרות שיקום פסיכיאטריות מטעם משרד הבריאות, ומוסמכת בלימודי ניהול מקצועי של ארגוני שיקום.

במהלך שנותיי המקצועיות הקמתי וניהלתי יחידה במשך 13 שנים בתחום השיקום הפסיכיאטרי וכן שימשתי כמנהלת מקצועית של ארגון העוסק בשיקום פסיכיאטרי.

במהלך 20 השנה האחרונות טיפלתי במתבגרים ומבוגרים במערכת הפסיכיאטרית הציבורית הן ביחידה אשפוזית והן ביחידה מרפאתית.

הדרכתי אנשי מקצוע וסטודנטים רבים בתחום בריאות הנפש,שיקום וההתמכרויות ובמהלך השנים הקמתי קליניקה לטיפול פרטי באנשים הסובלים ממגוון קשיים ומצבי מצוקה במגוון גילאים.

כיום אני מקבלת בני נוער המתמודדים עם בעיות חרדה, דיכאון, שאלות זהות, קשיים חברתיים, ופגיעות מיניות, מבוגרים המתמודדים עם הקשיים הכרוכים בשילוב חיי משפחה וקריירה, מועקות שונות ,משברי חיים כגון גירושין, מעברי דירה, תופעות נפשיות במהלך לידה ואחריה ,שחיקה בעבודה , טראומה יחידה או ממושכת, דיכאון וחרדה לסוגיה.

אנשים המתמודדים עם הגיל השלישי על כל הכרוך בו, אנשים המתמודדים עם היבטים נפשיים מורכבים בעקבות בעיות רפואיות או תהליכים רפואיים קשים..

יש לי ניסיון רב בטיפול באנשים העובדים בתחום ההייטק ,במערכת הביטחון ובמערכת החינוך.

העבודה הטיפולית שלי נעשית מתוך הבנה מערכתית רחבה של הפרט , בגישה חומלת וקרובה, תוך שילוב של גישות טיפוליות שונות . כשהצורך עולה אני גם ממליצה על מעורבות פסיכיאטרית בהתאם לאופי התסמינים מהם סובל האדם שבטיפולי.

ההחלטה לפנות לעזרה ולהתמודד עם בעיה שמציקה לכם, במחיצת אדם אחר, אינה קלה ופעמים חולפת לה תקופה ארוכה מאוד עד שאתם מעיזים לפנות. מרגע הפנייה לעזרה-מתחיל תהליך השינוי לחיוב.

מניסיוני, טיפול טוב מאפשר להעלות את איכות חיי הנפש שלכם ועל כן את את מערכות החיים שאתם כרוכים בהן(משפחה, עבודה, חברים ועוד) .

ניתן ליצור איתי קשר

בטלפון 0544838554, ניתן להשאיר לי סמס

<<חזור לחיפוש