<<חזור לחיפושעמרי גילן


עמרי גילן

פסיכולוג קליני מומחה


טיפול פרטני בילדים, נוער ומבוגרים המתמודדים עם הפרעות חרדה ודיכאון, משברי חיים יחידים וזוגיים ושאלות של אהבה, נטייה וזהות מינית; במאובחנים על הרצף האוטיסטי תוך ליווי הוריהם.


תחומי התמחות:
טיפול בילדים, טיפול זוגי, התמכרויות,בריאות הנפש,חרדה ופוביה,דיכאון,בעיות במיניות וזהות מינית,טיפול במתבגרים


צור קשר עם עמרי גילןמטפל במבוגרים, בילדים ובבני נוער. הטיפול במבוגרים ובבני נוער מיועד לאלה המתמודדים עם משבר בחייהם האישיים, הזוגיים והמקצועיים; לסובלים מתחושות של חרדה ודיכאון, מהרגשה של תקיעות וקושי להכריע ולהתקדם בחייהם; לאנשים שמתקשים למצוא עניין ותשוקה בחייהם; למי שהתמכורותו מנהלת את חייו; למי שמתלבטים בשאלות על זהותם העצמית והמינית. קשר טיפולי מניע שינויים מאפשר למצוא פתרונות.
הטיפול בילדים מיועד לבני 3 עד 13 הסובלים מסימפטומים כגון חרדה, דיכאון, חוסר הנאה, קשיים בתחום הלימודים או בקשרים החברתיים והמשפחתיים. אני בעל ניסיון רב בטיפול במאובחנים על הרצף האוטיסטי ובליווי הוריהם (בעברי פסיכולוג גן תקשורת ובהווה מטפל בקליניקה במאובחנים על הרצף מכל הגילאים) וכן בנפגעי נפש שבעברם הקרוב או הרחוק אשפוזים ומצבי משבר אקוטיים.
הקליניקה שלי ממוקמת ברחוב דרויאנוב (ליד כיכר דיזנגוף והסנטר), בבניין הכולל חנייה ונגיש לתחבורה ציבורית. יש אפשרות לטיפול מוזל לסטודנטים ולמתמחים במקצועות הטיפול.

סימפטומים כמו חרדה, דיכאון, טראומה, חוסר כיוון או יכולת להכריע בחיי האהבה או בחיים המקצועיים, היעדר כוחות וחוסר תחושת ממשות הם אופייניים לתקופתנו. הדיבור של כל אחד ואחת בטיפול מאפשר למצוא דרכים הנשענות על מה שמניע, מרכיב, מאפיין אותו או אותה באופן אישי וייחודי. בהתאם לכך, מסגרת הטיפול, אורכו ומטרותיו יותאמו באופן אישי לפי צרכי המטופל/ת.


MA בהצטיינות - University College London and The Anna Freud Centre
חבר בתפס"ן - תחנה פסיכואנליטית לטיפול בנוער נושר
פסיכולוג קליני במחלקה פסיכיאטרית
בעל ניסיון כפסיכולוג ורכז טיפולי בגן תקשורת לילדים שאובחנו על הרצף האוטיסטי וכפסיכולוג בפנימייה שיקומית לנוער בסיכון.
מתרגם ועורך כתבים פסיכואנליטיים בהוצאת 'תולעת ספרים'

<<חזור לחיפוש