<<חזור לחיפושעינב יולביץ'


עינב יולביץ'

פסיכולוגית


M.A בפסיכולוגיה קלינית, מטפלת בכל הגילאים. מאמינה במפגש בגובה העיניים תוך שילוב מקצועיות, הקשבה, הומור והכלה על מנת להביא להקלה על הסבל והתפתחות אישית


תחומי התמחות:
בריאות הנפש,חרדה ופוביה,דיכאון,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים,טיפול במתבגרים, קשיים בין אישיים, אבל ואובדן, בעיות זוגיות ומשפחתיות.


צור קשר עם עינב יולביץ'במסגרת עבודתי אני מלווה מטופלים החווים מצוקות רבות ומגוונות ובינהן קושי ביצירה ושימור של קשרים, דיכאון, חרדה, תחושות של תקיעות, יאוש, ערך עצמי ירוד, קשיים בהורות ועוד.

בטיפול, אני מביאה את הידע המקצועי שלי, אך נפגשת עם האדם בגובה העיניים במקום בו הוא נמצא וקשובה לצרכיו. אני מאמינה כי בכוחו של האדם לעזור לעצמו ותפקידי הינו ללוות ולהדריך אותו בכך.

בעלת ניסיון בעבודה עם סטודנטים, מבוגרים צעירים, נשים וגברים לאחר לידה ובהורות צעירה, בני נוער וילדים.

למידע נוסף ניתן להיכנס לאתר שלי: http://www.psychologist-anav.com/


מזה עשר שנים אני לומדת, מתנדבת, עובדת וחוקרת בתחום הפסיכולוגיה ובריאות הנפש.

אני בעלת תואר שני בהצטיינות בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת בר אילן ובעלת תואר ראשון בהצטיינות בפסיכולוגיה וספרות עברית מאוניברסיטת בן גוריון.

את הניסיון המעשי שלי צברתי במסגרות מגוונות, בין השאר ב'מרכז לבריאות הנפש באר שבע', המחלקה לרפואה פסיכולוגית בבית החולים 'שניידר', הקליניקה של אוניברסיטת בר אילן, השירות הפסיכולוגי חינוכי במועצה האזורית קדימה צורן ועוד.

בשנים האחרונות אני מטפלת במסגרת מכון תמוז במבוגרים, נוער וילדים.

ובמקביל לעבודתי זו אני מטפלת בקליניקה פרטית בתל מונד במבוגרים, נוער וילדים ומקיימת הדרכות הורים.

<<חזור לחיפוש