<<חזור לחיפושעידן בן סימון


עידן בן סימון

עו"ס קליני וסטודנט לפסיכותרפיה אנליטית יונגיאנית


אני עוסק במסע הנפש של האדם לאורך חייו, באישיותו הנרקמת והרוח המלווה אותו, כמו גם כמובן במחסומי הנפש, דפוסי ההישרדות השונים ומי הוא האני האמיתי- אותו נשאף ביחד לטפח ולהעצים.


תחומי התמחות:
מטפל במבוגרים ונוער במצבי משבר, דיכאון, התמכרויות, טראומה ושכול ובריאות הנפש. אנליזה יונגיאנית ועבודה עם חלומות.


צור קשר עם עידן בן סימוןיליד קיבוץ לוטם שבצפון,
לומד להכיר בכל יום מחדש את צבעי אישיותי ואת הפעולה שנדרשת ממני בעולם בעזרת אשתי היקרה, שלושת ילדיי האהובים ובעבודתי המשותפת עם המטופלים.
מאמין מאוד בכימיה בין המטפל למטופל ובאיכות הרגשית של הקשר כמקור לצמיחה ולהתפתחות. המרחב הבטוח יאפשר לנו להתלוות למטופל ב'מסע הגיבור' שלו דרך תחנות משמעותיות בחייו. ניגע באירועי חיים מורכבים ולעתים טראומטיים מעברו של המטופל ונתמודד עם מקורות הכאב. המשימה המרכזית עבורי בטיפול בבני נוער היא עזרה בחיזוק תפקודי האגו (ביטחון ודימוי עצמי, עצמאות בחשיבה ובקבלת החלטות), בבניית זהות ובתחושת שייכות. אצל מבוגרים זה יותר צמיחה במובן של לקיחת האחריות על משמעות החיים, הפחתה הדרגתית של ההשלכות, פיתוח היצירתיות ובניית איכות נפשית שתאפשר גמישות (נשיאת הפכים)- תובנה עמוקה של המטופל שנסיבות חייו ה'מעכבות' בעצם 'ניתנו עבורו במתנה' על מנת לאפשר לו בהמשך צמיחה, התרחבות נפשית ומימוש עצמי.


B.A בפסיכולוגיה וקרימינולוגיה- בר אילן
B.A בעבודה סוציאלית- אונ' אריאל
M.A בעבודה סוציאלית קלינית- אונ' העברית
סטודנט שנה 3 מתוך 3 לפסיכותרפיה אנליטית יונגיאנית- אונ' בר אילן
קב"ן מילואים בחטיבת הקומנדו ומטפל מטעם היחידה לתגובות קרב של ביה"ח תה"ש
מודרך מקצועית ע"י פסיכואנליטיקאי יונגיאני בכיר
עובר בעצמי אנליזה יונגיאנית אצל פסיכואנליטיקאי בכיר
בשנים האחרונות מטפל במסגרות של בריאות הנפש, בתי ספר וביחידה להתמכרויות בגוש עציון, בנוסף קליניקה פרטית בירושלים ובגוש עציון.

<<חזור לחיפוש