<<חזור לחיפושמיקי מיכל אביב


מיקי מיכל אביב

פסיכולוגית בהתמחות קלינית


פסיכולוגית בהתמחות קלינית, מטפלת במבוגרים ומתבגרים. מזמינה אתכם לפנות ולאפשר לעצמכם הזדמנות למרחב טיפולי מכיל, מרפא ומגדל ולהיכרות עם עולמכם הפנימי.


תחומי התמחות:
חרדה ופוביה,דיכאון,בעיות משפחתיות וזוגיות,אבל ואובדן,התמודדות עם משברי חיים,טיפול במתבגרים


צור קשר עם מיקי מיכל אביבשמי מיקי אביב, פסיכולוגית בהתמחות קלינית. הקליניקה הפרטית שלי ממוקמת במושב חניאל שבעמק חפר, שם אני מקבלת מבוגרים ומתבגרים לטיפול. בנוסף, אני מטפלת באוכלוסיית סטודנטים במסגרתי עבודתי במרכז לשירותי ייעוץ פסיכולוגיים במרכז הבינתחומי בהרצליה. נוסף על אלו אני עובדת כחוקרת בתחום הטיפול בביקורת-עצמית יתרה.
במסגרת עבודתי הטיפולית במסגרות השונות (ראה ניסיון מקצועי) רכשתי ניסיון בטיפול במגוון אוכלוסיות ומצבי חיים. שיטת הטיפול העיקרית בה אני מטפלת הינה טיפול פסיכודינמי. בנוסף אני מעניקה טיפול קוגניטיבי–התנהגותי של הגל השלישי (ACT) המבוסס על עיקרון של קבלה ומחויבות.
הפנייה לטיפול פסיכולוגי בתפיסתי משקפת נכונות לדאוג לבריאות הנפשית שלנו אשר קריטית כל כך לכל פן באיכות החיים שלנו וברווחתנו. טיפול פסיכולוגי יכול להיות משמעותי עבור פרטים המתמודדים עם קשיים בעקבות אבל, אובדן, טראומה; עבור פרטים המתמודדים עם סימפטומים של חרדה וכפייתיות; עבור פרטים המתמודדים עם דיכאון, ייאוש, תחושה של ריק או עצב; עבור פרטים המתמודדים עם קשיים או שאלות סביב מערכות יחסים; עבור פרטים המתמודדים עם ביקורת עצמית גבוהה ; עבור אלו המוצפים או חשים בודדים או לא מובנים וזקוקים לקשר מכיל ; עבור אלו המצויים בצומת דרכים או בשאלות סביב הזהות האישית או המקצועית; עבור אלו המתמודדים עם קשיי הסתגלות או תפקוד; עבור כל אדם אשר שואף למרחב אשר יאפשר לו היכרות עם עצמו, עם המחסומים והפחדים, המשאלות והרצונות.
אני מזמינה אתכם לפנות ולאפשר לעצמכם הזדמנות להיכרות עם עולמכם הפנימי ולמרחב טיפולי מכיל, מרפא ומגדל.


השכלה אקדמאית:
- תואר שני בפסיכולוגיה קלינית בהצטיינות, המרכז הבינתחומי הרצליה
- תואר ראשון בפסיכולוגיה ועבודה סוציאלית בהצטיינות, האוניברסיטה העברית בירושלים

ניסיון מקצועי:
- השירות הפסיכולוגי של המרכז הבינתחומי הרצליה
- קופת חולים "כללית", מרפאה לברה"ן רמת חן
- קליניקת בית ספר ברוך איבצ'ר לפסיכולוגיה, המרכז הבינתחומי הרצליה
- עמותת עלה
- האגודה למלחמה בסרטן
- עמותת רעות

<<חזור לחיפוש