<<חזור לחיפושמגי פורטל


מגי פורטל

MSW פסיכותרפיסטית


מומחית בטיפול בצעירים (20-40 ) אשר חווים קשיים רגשיים בדרך למימוש עצמי: בקריירה, זוגיות, והורות. כתובת לאתרmaggieportal.com


תחומי התמחות:
מציאת זוגיות וקריירה מתאימה ומימושם לאורך זמן. דיכאון וחרדה. התמכרויות - מסכים,אלכוהול וסמים.


צור קשר עם מגי פורטלשלום, שמי מגי פורטל, פסיכותרפיסטית פסיכואנליטית, עובדת סוציאלית קלינית.
מומחית בטיפול בצעירים (20-40) אשר מתקשים לממש את יעודם בתחום האישי, זוגי והקריירה.
לעיתים, העדר תחושת כיוון בגילאים אלה יכולה להוביל למצבי דיכאון וחרדה ולהעמיק את תחושת הבדידות ועל כן יש חשיבות רבה בטיפול.
כמו כן, אני מומחית בתחום הטיפול בהתמכרויות (מסכים, אלכוהול וסמים) אשר לפעמים יוצרים מצב נלווה של קושי במציאות זו.

אני מטפלת בגישה דינמית, המכוונת לחקירת עולמו הפנימי של המטופל. בנוסף אני מטפלת גם בגישות ממוקדות וקצרות מועד (CBT, דינמי ממוקד) בהתאם לצרכיו של המטופל/ת. בעבודה עם אנשים (מתבגרים ובכלל) יש חשיבות רבה למצוא את השפה של האדם וליצור אוירה נעימה, לא שיפוטית ומכבדת.

"אני מאמינה שעלי לנהוג בכבוד ענווה, רגישות ובחוכמה במציאות בה אדם בוחר להכניס אותי לחייו ומכאוביו. בני אדם זכאים לליווי, הכוונה וחיבור במסע של החיים בשפה שלהם. והם אינם חייבים להישאר בודדים במערכה אל מול האתגרים שהחיים מזמנים. דרך ליווי זה האדם מתחבר לעצמו, מבין את יכולותיו וקשייו ומצליח לממש את עצמו ולחיות חיים מלאי אויר"


השכלה אקדמאית:
בוגרת התוכנית ללימודי פסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית, היחידה ללימודי המשך, בית הספר לעבודה סוציאלית, אוניברסיטת בר- אילן.
בוגרת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית- אוניברסיטת בר- אילן.
בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית- אוניברסיטת תל אביב.
מדריכה מוסמכת לעובדים סוציאליים.
בוגרת השתלמויות והכשרות מקצועיות שונות.

ניסיון מקצועי:
בעלת קליניקה פרטית בתל אביב. משלבת את עבודתי בקליניקה עם עבודת הדרכה כפרילנסרית חיצונית במשרדי ממשלה רבים.
מנחת קבוצות טיפוליות. מדריכת סטודנטים ואנשי מקצוע. משמשת כמקשרת בתוכנית ההשלמה לתואר שני קליני בביה"ס לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר אילן.
בנוסף, בעלת ניסיון רב ומוכח בעבודה עם מתבגרים/ות והתמכרויות שונות (מדריכה אנשי טיפול בשרות להתמכרויות של משרד הרווחה). בעבודה טיפולית עם פוסטראומה (מדריכה אנשי מקצוע ב"בית לין") . בעלת ותק של למעלה מ- 15 שנים במסגרות שונות לבריאות הנפש: (שרות מבחן לנוער, מפקחת מחוזית בשרות לטיפול באדם עם אוטיזם במשרד הרווחה, מרפאה לבריאות הנפש לילד ונוער באיכילוב).

<<חזור לחיפוש