<<חזור לחיפושלירון שניר


לירון שניר

פסיכותרפיסטית


מאמינה בקשר טיפולי המבוסס על אמון ומאפשר אותנטיות וחיבור אמיתי לעצמנו ולאחרים. ניתן להתמודד עם משברים ולהגשים את עצמנו, זכיתי לראות את זה קורה אינספור פעמים וזה יפיפה.


תחומי התמחות:
טיפול במתבגרים ומבוגרים צעירים (גילאי 20-40), חיפוש זהות, דימוי עצמי, מערכות יחסים, משברי חיים, דכאון, קשב וריכוז.


צור קשר עם לירון שנירעובדת סוציאלית קלינית, מדריכה מוסמכת ופסיכותרפיסטית.
מטפלת בנוער ומבוגרים בגיל ההתבגרות "המאוחר", גילאי 20-40.
גיל ההתבגרות המאוחר מזמן שאלות של זהות ומתאפיין בחיפוש אחר קריירה, זוגיות והבנה מעמיקה יותר לגבי העצמי ומשמעות החיים.

הפנייה לטיפול היא החלטה אמיצה של אדם להתמודד עם הקשיים, ולאפשר למטפל להיות משמעותי ולקחת חלק בתהליך של התפתחות אישית ייחודית.
אני מאמינה ביכולתו של אדם ליצור הגשמה בחייו. אני זוכה להיות מופתעת כל פעם מחדש מכוחו העצום של טיפול המאפשר לאדם חיבור אמיתי ועמוק יותר עם עצמו ועם האנשים הקרובים אליו, דבר המשפיע על כל היבטי החיים.

גישה טיפולית:
גישתי הטיפולית היא דינמית ואני משלבת כלים וטכניקות מגישות טיפוליות התנהגותיות קוגניטיביות. אני מאמינה שעליי להתאים את הגישה למטופל ולצרכיו הייחודיים, מתוך הקשבה.


השכלה אקדמאית:
פסיכותרפיה פסיכודינמית, אוניברסיטת תל אביב.
תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, M.S.W אוניברסיטת בר אילן.
הסמכה להדרכת סטודנטים ומטפלים, אוניברסיטת בר אילן.
ניסיון מקצועי:
בשש השנים האחרונות אני מטפלת ומדריכה מטפלים במסגרת מכון טמיר לפסיכותרפיה בתל אביב. הופנו אליי מטופלים רבים בשנות ה 20 וה 30 לחייהם, גיל ההתבגרות המאוחר מזמן שאלות של זהות ומתאפיין בחיפוש אחר קריירה, זוגיות והבנה מעמיקה יותר לגבי העצמי ומשמעות החיים. הבנה זאת מאפשרת התמודדות עם משברים והגשמה עצמית.
שמונה שנים טיפלתי בילדים, נוער ומבוגרים במסגרת כפר הנוער בן שמן ושנתיים נוספות במסגרת פרויקט קנגרו ביפו, חוויתי רגעים של חיבור אנושי מרגש לצד קושי מצמיח.

<<חזור לחיפוש