<<חזור לחיפושיעל עמר


יעל עמר

מטפלת זוגית ומשפחתית, מגשרת


מטפלת במשברי חיים בחיי הנישואין: שחיקה, בגידות, משבר לאחר לידת ילד ראשון ושני, עוסקת בגישור, תיאום הורי, הדרכת הורים לילדים עם צרכים מיוחדים ולילדים בגיל ההתבגרות.


תחומי התמחות:
בעיות משפחתיות וזוגיות, משברי חיים, משפחות עם ילדים צעירים, הכנה לקראת נישואין , גירושין בהסכמה, תיאום הורי, הדרכה הורית להורים לילדים עם עם לקויות למידה ובעיות קשב וריכוז.


צור קשר עם יעל עמרשלום, שמי יעל עמר. נשואה ואם לשני ילדים. אני מביאה איתי ניסיון של למעלה מ 25 שנה בטיפול ביחידים , בזוגות ובמשפחות.
מטפלת משפחתית וזוגית מוסמכת, מטפלת במשברי חיים בחיי הנישואין: שחיקה, בגידות, משבר לאחר לידת ילד ראשון ושני, עוסקת בגישור, תיאום הורי, הדרכת הורים לילדים עם צרכים מיוחדים ולילדים בגיל ההתבגרות. מאמינה שטיפול צריך לתת כלים פרקטיים שיביאו לתוצאות מהירות ואפקטיביות.
התחלתי את הקריירה שלי ביחידה לטיפול משפחתי בשירות מבחן למבוגרים . לאחר מכן עבדתי במשך 12 שנים כמגשרת ומטפלת משפחתית ביחידת הסיוע שליד בית המשפט לעיניני משפחה. שם צברתי ניסיון רב בטיפול במשפחות עם קונפליקט גבוה ולמדתי כי ניתן לשקם את הנישואין גם לאחר משברים קשים ביותר. כמו כן, עסקתי בגישור, תיאום הורי וגירושין בהסכמה.

מזה מספר שנים אני עוסקת בפיקוח ובהדרכה במשרד העבודה והרווחה. במקביל אני עובדת בהדרכת הורים לילדים בעיות רגשיות וצרכים מיוחדים.


תואר ראשון בעבודה סוציאלית בהצטיינות יתרה
תואר שני בעבודה סוציאלית במגמת טיפול משפחתי
הסמכה בטיפול זוגי ומשפחתי על ידי האגודה לטיפול משפחתי
קורס גישור

קורס גישור במשפחה
"הורות כמרחב מיטיב" גישה אינטגרטיבית בהדרכת הורים
טיפול רגיש מגדר בגברים

<<חזור לחיפוש