<<חזור לחיפושיעל סיון


יעל סיון

פסיכולוגית קלינית


משלבת בין עבודה ממוקדת לבין עבודה תהליכית ארוכת טווח. מטפלת בגישה אופטימית ויצירתית, בדיאלוג עם המטופל/ת, ועם אמונה שניתן לצמוח ממשברים. נהנית מהעבודה ומסורה לה.


תחומי התמחות:
התמודדות עם משברי חיים, אובדן, פרידה, דכאון, חרדה, טראומה, זהות וגיבוש עצמי, תקיעות בחיים, צמיחה וחיפוש כיוון.


צור קשר עם יעל סיוןאני פסיכולוגית קלינית מומחית. עובדת בקליניקה פרטית בתל אביב עם מבוגרים ומתבגרים. עובדת בגישה טיפולית שמכירה ביחסי הגומלין בין המציאות הפנימית של האדם, למציאות החיצונית ולנסיבות חייו.


למדתי לתואר ראשון בפסיכולוגיה ובמדעי המחשב באוניברסיטה העברית, ולתואר שני בפסיכולוגיה קלינית, באוניברסיטת חיפה.
במהלך לימודי התואר השני טפלתי בילדים ומתבגרים ועסקתי בהדרכת הורים בתחנה ציבורית בחיפה, וכן טפלתי בסטודנטים במסגרת שירותי הייעוץ של האוניברסיטה.
התמחותי כללה עבדתי בשירותי הייעוץ בטכניון, בטיפולים ארוכים וקצרי טווח, ובמחלקה הפסיכיאטרית ברמב"ם, עם אנשים במגוון גילאים, ועם קשת רחבה של הפרעות, מחלות נפשיות ומצבי משבר. העבודה כללה טיפולי קצרי מועד שנעו בין שבועיים למספר חודשים, עם אנשים במצבי משבר אקוטיים, וכן מפגשים עם משפחות המטופלים, והתערבויות זוגיות ומשפחתיות. לאורך השנים למדתי טיפול CBT אינטגרטיבי, ואני בוגרת לימודי פסיכותרפיה תלת שנתיים במרכז וויניקוט. בהווה ממשיכה בלימודים המשלבים בפסיכואנליזה ואמנות, וכל העת ממשיכה ללמוד ולהרחיב את הידע המקצועי.

<<חזור לחיפוש