<<חזור לחיפושטל מימון


טל מימון

פסיכולוג קליני מומחה


התמקצעות בטיפול בבוגרים צעירים (20-40) סביב אתגרי קריירה ובניית זוגיות, משלב גישה פסיכודינמית עם גישות פרקטיות (CBT) תוך התאמת הטיפול לצרכי המטופל


תחומי התמחות:
חרדה ופוביה,דיכאון,בעיות משפחתיות וזוגיות,פוסט טראומה,התמודדות עם משברי חיים,טיפול במתבגרים, הדרכת הורים


צור קשר עם טל מימוןשלום, שמי טל מימון, אני פסיכולוג קליני מומחה (M.A), ואני מטפל בעיקר במבוגרים ובוגרים צעירים (מעל גיל 18).
התחומים בהם אני מטפל הם מגוונים: דיכאון, חרדה, פוביות (פחדים), בעיות חברתיות, קשיים ביצירת קשר ואינטימיות, קשיים בגיבוש זהות אישית ומקצועית, אבל ואובדן, מצבי משבר, חוסר סיפוק, בעיות דימוי עצמי וביטחון עצמי, בעיות בזוגיות, סוגיות שקשורות להורות ועוד.
שיטת העבודה שלי מבוססת על שיחות (טיפול דינמי), תוך התמקדות בכוחות של המטופל, ובמידת הצורך שילוב של כלים התנהגותיים-קוגניטיביים פרקטיים (CBT). לתפיסתי טיפול טוב הוא הזדמנות לתהליכים מורכבים של התבוננות, צמיחה ושינוי.

התהליך הטיפולי מתחיל בדרך כלל בתהליך הערכה קצר בו נקבעות, במשותף, המטרות הטיפוליות. תהליך זה מעניק למטופל הזדמנות לבדוק האם הטיפול אכן תואם את ציפיותיו ואת צרכיו.

אתם מוזמנים להתקשר אלי ולהתייעץ טלפונית לגבי כל מחשבה לגבי פנייה לטיפול.
בשנים האחרונות אני מטפל בקליניקה פרטית. אני עובד בקליניקה שנמצאת ברמת אילן, נגישה מאוד לבאים מרמת גן, גבעתיים, בקעת אונו ותל-אביב.

מבחינת השכלה, אני בעל תואר ראשון ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית, בהצטיינות, מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

במהלך השנים רכשתי ידע וניסיון מעבודתי במגזר הציבורי בתפקידים שונים:

פסיכולוג יחידה בית הילדים 'הרי ירושלים' (לשעבר 'בני ברית').

פסיכולוג בגן תקשורת של 'אלו"ט'.

מנחה קבוצה סביב עיבוד אירועי לחימה ופוסט טראומה בעמותת 'בשביל המחר'.

פסיכולוג מתמחה בשרותי הייעוץ לסטודנט באוניברסיטת בר-אילן.

<<חזור לחיפוש