<<חזור לחיפושהילה מרדכי


הילה מרדכי

פסיכולוגית קלינית וחינוכית מומחית


בעלת ניסיון רב בטיפול בילדים, נוער ומבוגרים. מתמחה בפסיכולוגיה קלינית ומומחית בפסיכולוגיה חינוכית. מטפלת בגישה דינמית, ובטיפול CBT ע''פ הצורך.


תחומי התמחות:
דיכאון,בעיות משפחתיות וזוגיות,לקויות למידה קשב וריכוז,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים


צור קשר עם הילה מרדכיהגעתי למקצוע לאחר פרק מקצועי בתחום ההי-טק, מתוך אהבת המפגש האנושי המרגש והמכונן שיש בתהליך הטיפולי. אני מאמינה בטיפול כתהליך משותף בגובה העיניים, שמוביל לשינוי ולא רק למודעות והבנה עצמית.


השכלה:
BSc - טכניון - הנדסת מחשבים ותוכנה
השלמה ל- BA בפסיכולוגיה - אוניברסיטת תל אביב

MA פסיכולוגיה קלינית של הילד - אוניברסיטת תל אביב

את התארים בפסיכולוגיה סיימתי בהצטיינות

ניסיון מקצועי:
את דרכי המקצועית התחלתי כמטפלת בילדים ונוער במרפאת ילדים ונוער במרכז לבריאות הנפש ע"ש בריל ברמת חן. הטיפולים היו טיפולים דינמיים וכן טיפולים קוגניטיביים התנהגותיים המלווים בביו-פידבק.

המשכתי כמתמחה בפסיכולוגיה חינוכית בשירות הפסיכולוגי חינוכי במועצה איזורית שומרון, ובשירות הפסיכולוגי במועצה מקומית עמנואל. במסגרת התמחותי טיפלתי בילדים ונוער, קיימתי הדרכות הורים המלווים בהדרכת צוותים טיפוליים וחינוכיים. אני בעלת ניסיון רב באבחון וליווי ילדים בעלי צרכים מיוחדים שונים, הן על הרצף התקשורתי, והן בקשיים התפתחותיים, ליקויי למידה והפרעות קשב וריכוז. לאורך שנות התמחותי הובלתי קבוצות טיפוליות רבות להורים, וכן קבוצות טיפוליות לילדים.

לאחר סיום התמחותי בפסיכולוגיה חינוכית התמחיתי גם בפסיכולוגיה קלינית במרפאה הפסיכיאטרית בתל השומר, שם אני מטפלת במבוגרים הסובלים ממחלות נפש, וכן בנשים הסובלות ממצבי משבר עקב הריונות, דיכאון אחרי לידה וקשיי פוריות. כמו כן עבדתי כפסיכולוגית במחלקה פסיכיאטרית אקוטית בשיבא. בנוסף טיפלתי בילדים נוער ומבוגרים במרפאה קהילתית של עמותת "בית חם" במודיעין עילית.

את הניסיון בעבודתי החינוכית והקלינית אני מיישמת גם בעבודה טיפולית עם ילדים והוריהם, תוך ליווי והדרכת הצוותים החינוכיים בבית ספר פרטי בהוד השרון.

מטפלת באופן פרטי בקליניקה בהוד השרון ובקליניקה בקדומים, הנותנת מענה למי שמחפש טיפול פסיכולוגי בשומרון.

<<חזור לחיפוש