<<חזור לחיפושדר בני מור


דר בני מור

פסיכולוג קליני בכיר מטפל פרטני וזוגי


ניסיון רב בטיפול אינדיווידואלי . משלב בין טיפול דינמי להיבטים קוגניטיביים והרפיה מדיטטיבית. טיפול ממוקד תוך התייחסות אישית וחמה. מחירים נוחים ומתחשבים. מטפל זוגי מנוסה ורגיש.


תחומי התמחות:
חרדה, משברי חיים ,בעיות משפחתיות וזוגיות,דכאון ,בעיות במיניות ובזהות המינית , אבל ואבדן, , פרוש חלומות, הגיל השלישי


צור קשר עם דר בני מורדר" בני מור הינו פסיכולוג קליני בכיר ,עוסק בפסיכותרפיה שנים רבות, וכן מדריך פסיכולוגים . בנוסף הרצה ולמד במסגרות להכשרת מטפלים.
משלב בעבודתו עם אנשים אשר סובלים ממצוקות חיים שונות בין הגישה הפסיכולוגית הדינמית הקלאסית לבין יישומים מהגישה הבודהיסטית..
בה בעל ניסיון מקצועי רב בטיפול זוגי ובהתמודדות עם משברים זוגיים ומשפחתיים. עובד ברגישות רבה ובמיומנות עם קשיים בהם נפגשים בני זוג בחייהם המשותפים. וכן מטפל בנשים וגברים אשר מתקשים ליצור ולשמר קשר זוגי.
בהמשך דרכו המקצועית, החל את התמחותו האינטנסיבית כאנלטיקאי יונגיאני ותחום זה הפך במרוצת השנים לרבד נוסף בהבנתו המעמיקה את הנפש האנושית.
לפני כ-15 שנה, החל להתעניין וללמוד את הפילוסופיה הבודהיסטית וישומה המדיטטיבי. הרחבה זאת העשירה את המימד הרוחני בהתפתחותו כאדם וכמטפל מקצועי.
עם זאת, הינו אדם פרקטי ומעשי ועל כן יודע גם להדריך באופן מובנה והתנהגותי , במצבים בהם הדבר רצוי או נדרש.בנה את עצמו אישית ומקצועית לארך השנים , תוך השקעה רצופה ומתמשכת בתחום בו הוא עוסק.הינו אדם בעל אישיות חמה, עשירה רגשית ורעיונית והוא יוצר קשר חם ואמפטי עם מטופליו בזכות היותו אדם רגיש מטבעו.
נראה שהוא רואה בעיסוקו שליחות ודרך חיים מעבר לעובדה שזהו התחום המקצועי בו הינו מומחה.

<<חזור לחיפוש