<<חזור לחיפושבתיה וקסלר הגואל


בתיה וקסלר הגואל

פסיכותרפיסטית - CBT ;DBT


מאמינה ביכולת של כל מטופל/ת להפיק מהטיפול תובנות כלים ושינוי מיטיב לחיים טובים יותר ולרווחה נפשית. אני איתכם עם הידע . הנסיון . הרגישות האמפטיה הקשב הבלתי פוסק לצרכים ולקושי.


תחומי התמחות:
בריאות הנפש,חרדה ופוביה,דיכאון,אבל ואובדן, התקפי פאניקה חרדת קהל , בחינות , שליטה בכעסים , מחשבות טורדניות ,'ocd


צור קשר עם בתיה וקסלר הגואלנסיון רב בטיפול נפשי רגשי,
בטיפול במיגוון קשיים רגשיים ותחלואה נפשית. אני כאן בשבילכם כדי לתת טיפול אמפטי מיקצועי מכיל ומותאם . בחרתי להתמקד ולהתמקצע בטיפול cbt וניגזרותיו המבוסס מחקרית ומניב תוצאות לטווח ארוך יחסית בזמן קצר . הוא מאפשר טיפול במיגוון הפרעות נפשיות , תוך התמקדות בקשיים בהווה , הטיפול מאפשר אימוץ דרכי חשיבה תיפקודיות , הכרת הרגשות המפריעים לחיים בריאים ושינוי , אפשר לאמץ גישה בריאה לחיים . החשיבה טעונה לעיתים בטעויות הגורמות לרגשות קשים ומשפיעות על התחושות בגוף כל אלה גורמים לכאב ותחלואה נפשית שניתן לטפל בה ולהרגיש יותר טוב!
תוכלו להתקשר להתיעץ במייל . בטלפון. ולקבוע פגישה .
אני מטפלת בקליניקה פרטית אינטימית באלוני אבא עמק יזרעאל , ובחיפה .


אחות מוסמכת , מומחיות בבריאות הנפש בוגרת התוכנית הישראלית לטיפול c.b.t אוניברסטת בר אילן בוגרת תוכנית d.b.t הפקולטה לרפואה בית ספר לפסיכותרפיה. רמבם. בוגרת התוכנית למיינדפולנס באוניברסיטת חיפה ושילוב . ניהלתי כאחות אחראית את המחלקה הפסיכיאטרית ברמבם , ובתפקיד של מנהלת הסיעוד בחטיבה הפסיכיאטרית , כפסיכותרפיסטית טיפלתי במיגוון מטופלים במירפאה פסיכיאטרית ובמחלקה .
השכלה אקדמאית בתחום החינוך - תואר ראשון , תואר שני ניהול מערכות בריאות , בוגרת לימודי הנחית קבוצות אוניברסיטת חיפה ,גישור , יעוץ אירגוני .
כמטפלת קוגניטיבית התנהגותית אני יודעת מנסיוני בטיפול כי הוא מפחית מאד מצוקה נפשית וסבל , משנה דרך חיים , המטופל שותף מלא לטיפול , וזה מאפשר לבחון את ההתקדמות ואת ההצלחות .

<<חזור לחיפוש