<<חזור לחיפושבני הורביץ


בני הורביץ

פסיכולוג קליני מומחה


אני רואה בטיפול הזדמנות מופלאה וייחודית להתקשרות כנה, עמוקה ומיטיבה בין שני בני אדם. אני מטפל במבוגרים, בטיפול דינמי וCBT.


תחומי התמחות:
חרדה ופוביה,דיכאון, פוסט טראומה,בריאות הנפש,התמודדות עם משברי חיים


צור קשר עם בני הורביץמזה כעשור אני מטפל במגוון מסגרות ובקשת רחבה של מטופלות ומטופלים. המטופלים שלי מתמודדים עם אתגרי חיים שונים, חלקם כלליים ולא ממוקדים- יחסים וזוגיות, קושי למצוא ערך ומשמעות בחיים, חווית תקיעות, חוסר יציבות רגשית, וחלקם ספציפיים יותר- פוביות ממזרקים (בדיקות דם), חרדה חברתית, לחץ ממבחנים וקושי לסיים עבודות בלימודים. לפעמים מטופלים מתחילים טיפול סביב בעיה מאוד ספציפית ובהמשך מחליטים להרחיב את הטיפול לעוד תחומים, ולפעמים להפך, הטיפול הולך ומתמקד לבעיה קונקרטית מסוימת. עבורי כמטפל כל האופציות השונות מרתקות, ואני חש שיש לי הזכות לצאת למסע זה יחד עם המטופל/ת. אני מאמין בתהליכים שמאפשרים למטופל/ת לגדול באופן אמיתי ובקצב נכון, ויחד עם זאת מכוון לטיפול אקטיבי ונוכח מצידי.


אני בעל M.A בפסיכולוגיה קלינית של המבוגר מהאוניברסיטה העברית. עבדתי עם אוכלוסיית סטודנטים בשירות הפסיכולוגי של האוניברסיטה העברית, עם ילדים במצבי סיכון קשים במעון רעות של אור שלום, וכן במסגרות שונות של בריאות הנפש.

<<חזור לחיפוש