<<חזור לחיפושאליסה בני-שור


אליסה בני-שור

עובדת סוציאלית קלינית


״ בכל דבר יש סדק, כך נכנס האור״ (לאונרד כהן). אני עובדת עם מבוגרים המתמודדים עם מגוון קשיים פסיכולוגיים ,בסביבה בטוחה ותומכת . מטפלת בעיברית ובאנגלית


תחומי התמחות:
קשישים,בריאות הנפש,חרדה ופוביה,דיכאון,התמודדות עם משברי חיים


צור קשר עם אליסה בני-שוראני עובדת סוציאלית קלינית ,Licensed Clinical Social Worker) LCSW), עם תואר שני מאוניברסיטת קולמביה שבניו-יורק. כיום, מציעה טיפול פרטני בקליניקה פרטית בעמק חפר.

הטיפול שאני מציעה מתאים לבני 18 ומעלה, המתמודדים עם מגוון קשיים פסיכולוגיים, ביניהם: דיכאון, חרדה, משברי חיים, אבל ואובדן, בדידות, קשיים במיומנויות חברתיות, וקונפליקטים משפחתיים וזוגיים; ו/או לאנשים המתמודדים עם אתגרים בחיי היומיום, כגון: קונפליקטים בעבודה, חוסר מוטיבציה, קושי במציאת כיוון תעסוקתי, אתגרים בהורות ו/או בזוגיות ועוד..

אני נוקטת בגישה שאינה שיפוטית ומבוססת על טיפוח חוזקות. ביחד, נחקור רגשות, ודפוסי מחשבה והתנהגות היוצרים קושי, על ידי שילוב של שיטות שונות כגון: טיפול קוגנטיבי התנהגותי, מיינדפולנס, וטיפול בגישה הפסיכודינמית, בהתאם לצרכים היחודיים של כל מטופל/ת.


סיימתי תואר שני באוניברסיטת קולמביה שבניו-יורק, שם התגוררתי במשך 13 שנים. עבדתי עם מגוון אוכלוסיות ובמגוון תחומים. בניו-יורק, עבדתי באישפוז יום, עם מבוגרים המתמודדים עם הפרעות פסיכיאטריות שונות והענקתי טיפול פרטני והנחיית קבוצות טיפוליות. בארץ,עבדתי עם משפחות ועסקתי בהדרכת הורים, והענקתי טיפול פרטני וקבוצתי.

<<חזור לחיפוש