<<חזור לחיפושאירית שנבל-אליאב


אירית שנבל-אליאב

פסיכולוגית קלינית


בעלת ניסיון עשיר בעבודה טיפולית בהתמודדות עם משברי חיים משמעותיים ושאלות סביב זוגיות, דימוי עצמי נמוך, קריירה, דיכאון, מיניות ויחסים. מענה מותאם, בטוח ורגיש בבקעת אונו ותל אביב.


תחומי התמחות:
דיכאון,התמודדות עם משברי חיים,דימוי עצמי נמוך,בעיות במיניות וזהות מינית,אבל ואובדן,קשיים בין אישיים,משפחתים וזוגיים


צור קשר עם אירית שנבל-אליאבבעלת ניסיון רב בטיפול באנשים הסובלים מדיכאון ומצב רוח ירוד, דימוי עצמי נמוך, בעיות בזהות ושאלות סביב הזהות המינית, התמודדות עם משברי חיים, אבל ואובדן, קשיים בזוגיות ובמרחב המשפחתי, בעיות הסתגלות והתנהגות וקשיים בין-אישיים, חברתיים ומשפחתיים. מציעה טיפול בקליניקה הממוקמת בגבעת שמואל או בתל אביב.

כל אחד מהקשיים איתם מתמודדים מצריך ומזמין התאמה, מחשבה וליווי רגיש וייחודי. לכן, אני מציעה טיפול פסיכולוגי מעמיק עבור מבוגרים ומתבגרים, אשר מותאם לצרכים של כל מטופל, האתגרים והשלב בו הוא נמצא בחייו ובהתפתחות, וכמובן הקשיים איתם נפגש.

העבודה הטיפולית עם בני נוער מותאמת לשלב ההתפתחותי המורכב בו הם נמצאים והאתגרים הייחודיים שהמתבגרת או המתבגר מתמודדים עימם.

מתמחה בטיפול דינאמי אשר במהלכו ניתן מקום נרחב לתחושות, הרגשות והחוויות המלוות את המטופל, הן בחייו ועברו, והן במסגרת הקשר שנוצר בטיפול. דרך חוויה, התבוננות, מחשבה ותובנה משותפים, כל מטופל יכול למצוא את הדרך לחולל שינוי, תוך שהוא נעזר בניסיון ובמבט המקצועיים.

הקשר שנוצר במהלך הטיפול הוא במוקד העבודה, ומתוכו ניתן לפגוש וללמוד על דפוסי היחסים והקשרים שמלווים את האדם בחייו, דפוסי החשיבה וההתנהגות, והאופן בו כל אלה משפיעים על איכות חייו והאופן בו הוא מתמודד עם הקשיים בהם נפגש.


בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית. במקביל לעבודה בקליניקה הפרטית, עבדתי מספר רב של שנים במסגרות ציבוריות שונות, ביניהן תחנות לבריאות הנפש למבוגרים ולילדים, ומסגרות המציעות טיפול נפשי-רגשי-התנהגותי כוללני. חברת סגל ההוראה באוניברסיטת בר-אילן לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית בתחום האבחון הפסיכודיאגנוסטי.

<<חזור לחיפוש