<<חזור לחיפושאילנה גוכמן-מאיר


אילנה גוכמן-מאיר

פסיכולוגית קלינית


מטפלת בגישה פסיכודינאמית במבוגרים ובנוער, במרחב בטוח, המאפשר טיפול, שיתוף וצמיחה. דוברת, מטפלת ומאבחנת בעברית, אנגלית ורוסית


תחומי התמחות:
הפרעות אכילה,בריאות הנפש,חרדה ופוביה,דיכאון,בעיות משפחתיות וזוגיות,אבל ואובדן,פוסט טראומה,הדרכת הורים,התמודדות עם משברי חיים


צור קשר עם אילנה גוכמן-מאיראני פסיכולוגית קלינית מומחית, אשר עובדת, עם מבוגרים ועם מתבגרים והוריהם מזה יותר מעשור. את השכלתי האקדמית רכשתי באונ' העברית בירושלים, ותמיד הקפדתי, ועודני מקפידה, להמשיך וללמוד במסגרות שונות, המאפשרות להעמיק את הידע המקצועי ולרכוש כלים הרלוונטיים לטיפול. כמו כן, רכשתי ניסיון טיפולי מעשי ואבחוני הן במסגרות והן בקליניקה הפרטית שלי.
מאז ומתמיד האמנתי שלאדם מגוון של צדיים וחלקים באישיותו. על כן למדתי, העמקתי ועסקתי בעצמי הן בתחום הקליני והן בתחום התעסוקתי. כך, רכשתי ניסיון רב בטיפול ובאבחון הן בשפה העברית, הן בשפה האנגלית והן בשפה הרוסית, ועמו ראייה מורכבת אך מדויקת של האדם שעמו אני עובדת, ושל הסיטואציה האישית, הזוגית, החברתית והמקצועית עמה הוא מתמודד.
האפשרות לתת ביטוי לחלקים שונים באדם שמולי, ראשית בתוך הקשר הטיפולי ובהמשך גם בחיים עצמם, עומדת להבנתי בבסיס האפשרות ליצור קשר טיפולי מיטיבי מכיל ובטוח, וכן מרחב טיפולי ותוך נפשי המקדם צמיחה, למידה, התפתחות ובריאות נפשית. את התפיסה הזו אני מקפידה להביא עמי לקליניקה, למפגש הטיפולי מטופלי הסובלים מדיכאון, מחרדה, מהפרעות אכילה או זקוקים לסיוע על מנת להתמודד עם משברים ועם מצבי חיים מורכבים.

<<חזור לחיפוש